Sabah saatlerinde Karacaoğlan Aile Merkezi’nden yararlanan kadınları ziyaret ederek güne başlayan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, daha sonra Eyüpsultan Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Şehit Ejder Yılmaz Caddesi üzerindeki esnafı ziyaret eden Başkan Fadıloğlu, programına 29 Ekim Mahallesi’nde gerçekleştirdiği esnaf ve aile ziyaretleriyle devam etti. Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi üyeleriyle bir araya gelen Fadıloğlu, daha sonra Merveşehir Mahallesi sakinleriyle buluştu.

İYİ Parti’de İstifa Şoku! İYİ Parti’de İstifa Şoku!

1 (9) (1)

Başkan Rıdvan Fadıloğlu’na programlarda; AK Parti Grup Başkanvekili Abdulhamit Gül, AK Parti Gaziantep Milletvekili Bünyamin Bozgeyik, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç ile AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Yakup Beşe eşlik etti.

1 (8) (1)

Gece-Gündüz Demeden Çalışıyoruz

 

Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, şu ifadeleri kullandı:

“Her gün olduğu gibi bugün de vatandaşlarımızla bir araya gelmekten büyük bir memnuniyet duyuyorum. Şehrimizin geleceği ve refahı için çalışmaktan gurur duyuyorum. Bizler, vatandaşımızın hizmetkârı olduğumuzu unutmadan, daha yaşanabilir bir şehir inşa etmek için gece-gündüz demeden çalışıyoruz. Şehrimizin her köşesine adil bir şekilde hizmet götürmek için çaba sarf ediyoruz. Eğitimden sağlığa, çevre korumasından kültürel etkinliklere kadar geniş bir yelpazede hizmetler sunmaya odaklanıyoruz. Bu yolculukta halkımızın desteği ve katkısı büyük önem taşıyor. Vatandaşımızın istekleri, önerileri ve endişelerini dinlemek ve çözümler üretmek için ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Bizler, belediye yönetimi olarak, her bir çalışma arkadaşımla birlikte, milletimizin hizmetkârı olmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın güvenini ve desteğini her zaman hissederek, şehrimizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için kararlılıkla çalışacağız. Yollarımızı, parklarımızı ve diğer kamu alanlarımızı iyileştirmek, sosyal hizmetlerimizi artırmak için daha fazla gayret göstereceğiz. Her bir projemizde, şehrimizin geleceğini daha iyi hale getirmek için en iyisini yapmak için azimle çalışacağız. Şehrimizin her kesimini kapsayacak, her bir vatandaşımızın yaşam kalitesini artırmak için çaba sarf etmeye devam edeceğiz. Tüm vatandaşlarımıza, yanımızda oldukları için teşekkür ederim ve birlikte daha güzel bir Şehitkamil için çalışmaya devam edeceğimizi belirtmek isterim.” HABER MERKEZİ

1 (9) (2)

Editör: Barış Kaya