Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, ilk olarak Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Osman Türkman’ı ziyaret etti. Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet Şimşek’i ziyaret eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, ziyaretlerine MHP Şehitkamil İlçe Başkanı İbrahim Hakan Demirkan’ı ziyaret ederek devam etti. Başkan Fadıloğlu, son olarak da Gaziantep Şehirler Arası Otobüs Terminali ve Otogar Taksi Durağı esnafını ziyaret etti.

Fadıl1 (9)

Tahmazoğlu’ndan İade-i Ziyaret Tahmazoğlu’ndan İade-i Ziyaret

Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu’na ziyaretlerinde; AK Parti Gaziantep Milletvekili Eyup Özkeçeci, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcıları Murat Özgüler, Mehmet Ali Korkmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç, AK Parti Şehitkamil İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yakup Beşe de eşlik etti.

Fadıl1 (2)-2

Var Gücümüzle Çalışıyoruz

 “Derdimiz; millet ve milletimize hizmet etmek” diyen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, açıklamasını şu sözlerle devam ettirdi:

“Ülkemizin menfaati için birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmeliyiz. Sık sık gerçekleştirdiğimiz ziyaretler ve programlarla sadece seçim dönemlerinde değil, her zaman vatandaşlarımızla bir arada oluyoruz. Halkımızın derdini dinleyerek, onların taleplerine cevap olabilmek adına var gücümüzle çalışıyoruz. İnşallah halkımızın desteğiyle amacımız; halkımızın daha kaliteli yaşayacağı bir Şehitkamil, halkımızın daha kaliteli yaşayacağı bir Gaziantep oluşturmak için elimizden geleni yapmak. Amacımız; halkımızın yaşam kalitesini yükseltmektir. Şehrimizi, her geçen gün daha ileri noktalara taşımak adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Allah, hepimize bulunduğumuz yerlerde hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin.” HABER MERKEZİ

Fadıl1 (6)

Editör: Barış Kaya