Güne, aile ziyaretleri ile başlayan Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, daha sonra Beykent, Çamlıtepe ve Gaziler Mahallesi’ndeki esnafı işyerlerinde ziyaret etti. Oktay Yalçın Gençlik Kütüphanesi ziyaretinde öğrencilerle bir araya gelen Başkan Rıdvan Fadıloğlu, sonrasında aile ziyaretleri gerçekleştirdi.

Fadıoğlu1 (1)

Alleben Yüzme Havuzları kursiyerleri ve aileleriyle birlikte iftar açan Başkan Fadıloğlu, iftar sonrası aile ziyaretlerine devam etti. Fadıloğlu, ilerleyen saatlerde ise Çoksorut bölgesinde ikamet eden mahalle sakinleriyle buluştu.

Kiracıları üzen haber! Ev kiralarına yüzde rekor zam geliyor! Kiracıları üzen haber! Ev kiralarına yüzde rekor zam geliyor!

Fadıoğlu1 (2)

Başkan Rıdvan Fadıloğlu’na programlarda; AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Mesut Bozatlı, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, önceki dönem AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç ile AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Yakup Beşe eşlik etti. HABER MERKEZİ

Fadıoğlu1 (10)

Editör: Barış Kaya