Eyüp Aksu'nun kim olduğu, kaç yaşında olduğu ve nereli olduğu gibi sorular merak konusu olmaya devam ediyor. Ayrıca, İstanbul Taksiciler Odası Başkanı Eyüp Aksu'nun siyasi bağlantıları ve hangi partiden olduğu da sıkça sorulan sorular arasında yer alıyor. Eyüp Aksu, 7 Ocak 2018 tarihinde gerçekleştirilen İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanlık seçimlerinde başkan olarak seçilmiştir. Peki, Eyüp Aksu kimdir, kaç yaşında ve nereli? İstanbul Taksiciler Odası Başkanı Eyüp Aksu hangi partiden olduğu merak ediliyor.

Eyüp Aksu'nun kim olduğu, kaç yaşında ve nereli olduğu, aynı zamanda İstanbul Taksiciler Odası Başkanı olarak hangi partiden olduğu sorularına yanıt aranıyor. Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Murat Kurum'un, Üsküdar'da gerçekleşen Taksiciler Buluşması programına katılımı ve İstanbul Taksiciler Esnaf Odası üyeleriyle buluşması bu soruların önemini artırıyor. Eyüp Aksu hakkında detaylar haberimizde yer almaktadır.

Eyüp Aksu Kimdir?

Eyüp Aksu, 15 Kasım 1976 tarihinde Erzincan'ın Refahiye ilçesine bağlı Tekkecik Köyü'nde dünyaya gelmiştir. İlkokul ve lise eğitimini Erzincan'da tamamlayan Aksu, 1993 yılında İstanbul'a taşınmıştır. 7 Ocak 2018 tarihinde yapılan İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanlık seçimlerinde oda başkanlığı görevine seçilen Eyüp Aksu, aynı zamanda İstanbul Taksiciler Esnaf Odası (İTEO) Başkanı ve TŞOF İstanbul UKOME Temsilcisi olarak hizmet vermektedir.

Eyüp Aksu Ne Dedİ?

Üsküdar'da düzenlenen Taksiciler Buluşması programına katılan Cumhur İttifakı'nın İBB Başkan adayı Murat Kurum, İBB yönetiminin taksi sorununu çözümlemekte yetersiz kaldığını iddia etti. Bu etkinlikte söz alan İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu ise, "Taksiye yanlış yapanlar hiçbir zaman siyasette başarılı olamadılar ancak biz sizin potansiyelinize sonsuz güven duyuyoruz. Taksimetrelerinizi tekrar kurun, Murat Kurum geliyor" ifadelerini kullandı.

Gaziantepli köylülerin iletişim sorunu çözülüyor! Ali Şahin müjdeli haberi verdi Gaziantepli köylülerin iletişim sorunu çözülüyor! Ali Şahin müjdeli haberi verdi

Aksu, taksici esnafının, Bakan Kurum'un bakanlık görevi sırasında nasıl başarılar elde ettiğini bildiğini ve İstanbul'da da aynı başarıların tekrarlanacağına olan inancını dile getirdi. Aksu, "Biz size güveniyoruz ve sizinle beraber İstanbul'u ortak akıl ile yöneteceğimize eminiz" diyerek, Kurum'a olan desteğini ve güvenini ifade etti.

Editör: Ebru Kont1