Survivor Allstar'ın sevilen yarışmacılarından Aleyna Kalaycıoğlu, son zamanlarda takım arkadaşı Yunus Emre Özden ile olan samimiyetiyle dikkat çekiyor. Sosyal medya kullanıcıları, bu yakınlığı "aşırı" bulup eleştirirken, Aleyna ve Yunus Emre'nin ilişkisi yarışmanın kendisinden daha fazla konuşulmaya başlandı. Bu durum sık sık gündeme gelince, eski yarışmacılardan Evrim Keklik de rahatsızlık duymaya başladı.

"BEDAVADAN KİMSE PARA VERMİYOR"

Evrim Keklik, bu sene Survivor yarışmasında yer almasa da yaşananları sosyal medya hesabından yakından takip ediyor. Son olarak, "Biliyorsunuz ki bizler, anamızın babamızın hayrına gitmiyoruz özellikle All Star senelerinde para kazanılıyor ve biz para kazanıyoruz. Bedavadan kimse bize para vermiyor, oradaki o zor şartlar sayesinde" diyerek yarışmacıların aldığı paralara gönderme yaptı. Şimdi ise Aleyna'nın yanında yer aldı.

“BİR KADIN OLARAK BUNDAN ÇOK RAHATSIZIM"

Sosyal medyada Aleyna ve Yunus Emre'nin yakınlığı sürekli gündemde olduğunda Evrim Keklik, bu duruma tepki gösterdi. Keklik, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: "Bu sene modanın Aleyna'nın fotoğrafını paylaşmak olduğunu ve yanına da Survivor'daki herhangi bir erkeğin fotoğrafını eklemenin artık yaygınlaştığını görmek beni üzüyor. Hiç mi vicdanınız yok? Yazıklar olsun, Survivor bu kadar mı düştü? Sadece etkileşim almak için böyle şeylere başvurmak... Bir kadın olarak bundan çok rahatsızım."

15 Nisan 2024 Survivor Eleme Adayı Kim Oldu? 15 Nisan 2024 Survivor Eleme Adayı Kim Oldu?

ANNESİNDEN DESTEK GELDİ

Evrim Keklik'in paylaşımının ardından Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu, bu paylaşımı kendi sosyal medya hesabında da yayınladı.

ALEYNA KRİZ GEÇİRMİŞTİ

Aleyna Kalaycıoğlu, adada yaşadığı zorluklar ve takım arkadaşlarından hissettiği dışlanma nedeniyle geçtiğimiz günlerde bir sinir krizi geçirmişti.

Editör: Fatma Gültekin