Beria'nın Yunus Emre'ye yönelik tepkisi, artık sadece uyarı niteliğinde değil, daha sert bir boyuta ulaştı. Eşinin uyarılarına rağmen aynı davranışı sürdürmesi, Beria'nın hoşnut olmadığı ve kabul edilemez bulduğu bir durum haline geldi. Bu nedenle, Beria'nın tepkisinin daha öncekilere nazaran çok daha keskin olduğu görülüyor.

Yunus Emre'nin eşi Beria'nın bu sert tepkisi, Survivor izleyicileri arasında da geniş yankı uyandırdı ve olayın gelişimi merakla bekleniyor.

Survivor All Star 2024, her bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitliyor ve kaosların ve tartışmaların hat safhada olduğu oldukça olaylı bir sezon geçiriyor. En sevilen yarışmacıların bir arada olduğu bu sezonun izleme zevki de oldukça yüksek ancak sürekli karışıklıkların da bunda payı büyük.

NE OLMUŞTU?

İzlemeyenler için hatırlatalım: Aleyna ve Yunus Emre'nin arkadaşlığı bu sezonun en çok konuşulan konularından biri. İkilinin yakın arkadaşlığı ve aralarındaki sohbetler ve tavırlar dikkat çekmeye başlayınca, araya Yunus Emre'nin eşi Beria Özden girmişti. İletişim ödülünde Yunus Emre'ye Aleyna'dan uzak durması gerektiğini söyleyen Beria'nın uyarılarına rağmen Yunus Emre'nin durumu ciddiye almaması, işleri iyice içinden çıkılmaz bir hale getirdi.

SAMİMİYETLERİ OLAY OLDU

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni bölüm fragmanında Aleyna ve Yunus Emre'nin samimi görüntüleri sosyal medyada çok konuşuldu. Beria Özden'in uyarılarına kulak asmayan eşine gösterdiği tepki ise bu kez çok sert oldu!

Survivor All Star 2024'de Büyük Sürpriz: Şarkı Yarışmasının Kazananı Belli Oldu, Gelecek Sezon İçin Kapılar Açılıyor! Survivor All Star 2024'de Büyük Sürpriz: Şarkı Yarışmasının Kazananı Belli Oldu, Gelecek Sezon İçin Kapılar Açılıyor!

BERİA ÖZDEN’İN TEPKİSİ OLAY OLDU

Birkaç gün öncesine kadar Beria Özden'in Instagram profilinde eşi Yunus Emre'nin baş harfleri bulunuyordu. Profil fotoğrafı da eşiyle birlikte oldukları bir fotoğraftı. Ancak, Beria Özden, Yunus Emre ve Aleyna samimiyetinin öne çıktığı yeni bölüm fragmanından sonra eşiyle olan fotoğrafını ve baş harfleri kaldırdı.

Bu hareket, akıllara "ayrılık mı var?" sorusunu getirdi.

Editör: Fatma Gültekin