Türkiye'nin ilk elektrikli şarj işletmecisi lisansına sahip olan ENYAKIT, Türk Hava Yolları ile Miles&Smiles üyelerine özel bir iş birliği gerçekleştirdi.

Miles&Smiles Üyelerine Mil Kazandıran Şarj Hizmeti

ENYAKIT'ın yüksek hızlı şarj istasyonlarından faydalanan Miles&Smiles üyeleri, her bir kilovat saatlik şarj için mil kazanacaklar.

Emekli maaşına iki düzenleme geliyor! Milyonların merak ettiği hesap belli oldu Emekli maaşına iki düzenleme geliyor! Milyonların merak ettiği hesap belli oldu

ENYAKIT Genel Müdürü Tayfun Şenses'ten Açıklama

ENYAKIT Genel Müdürü Tayfun Şenses, elektrikli araç piyasasının hızla büyüdüğünü ve Türkiye'nin bu alanda öncü yatırımlar yaptığını vurgulayarak, şunları söyledi:

"Türk Hava Yolları ile yaptığımız iş birliği, elektrikli araç kullanıcılarına sunduğumuz avantajları daha da artırıyor. Miles&Smiles üyeleri, bu iş birliği sayesinde daha fazla kazanç elde edecekler."

Miles&Smiles Avantajları

Miles&Smiles milleri, Türk Hava Yolları ve Star Alliance üyesi hava yollarında ödül bilet almak, bilet sınıfını yükseltmek ve ekstra bagaj satın almak için kullanılabiliyor.

Üyeler ayrıca Cash&Miles ile bilet ücretlerinin bir kısmını ödeyebilir ve koltuk seçimi yapabilirken, Tax&Smiles ile ödül bilet vergilerini ödeyebilirler. Miles&Smiles anlaşmalı banka kartlarıyla millerini harcayabilir ve online alışveriş platformu "shopandmiles.com" üzerinden hediye çeklerine veya partner puan birimlerine dönüştürebilirler.

Editör: Muharrem Türkoğlu