SON DAKİKA | Ekonomide Yeni Dönem Yeni Adımlar: Cumhurbaşkanı  Erdoğan "Çok Yakında Paylaşacağız" diyerek duyurdu SON DAKİKA | Ekonomide Yeni Dönem Yeni Adımlar: Cumhurbaşkanı Erdoğan "Çok Yakında Paylaşacağız" diyerek duyurdu

Üner, sosyal medya üzerinden yaptığı duyuruda, Tv100 Ana Haber'den kendi isteğiyle ayrıldığını ve bu süreçte kendisine destek olan izleyicilere ve Tv100 yönetimine teşekkürlerini iletti. "Tv100 Ana Haber’den kendi isteğimle ayrıldım. Siz izleyicilerime çok teşekkür ederim. Tv100 yönetimine de geçtiğimiz bir yıl boyunca verdikleri destek ve güvenleri için teşekkür ederim. Yakında görüşmek üzere." ifadelerini kullandı.

Yeni Adresi Sözcü TV Oldu

Ece Üner'in yeni adresi olarak Sözcü TV açıklandı. Sözcü TV'nin X hesabından yapılan açıklamada, "Deneyimli Sunucu haber maratonuna Sözcü Televizyonu'nda devam edecek. Haberin en doğru, gündemin en sıcak başlıklarını ekranlara taşıyacak, interaktif içerikle memleketin sorularına yanıt arayacak." notuyla Üner'in katılımı kamuoyuyla paylaşıldı. Üner de bu paylaşımı kendi hesabından yaparak yeni başlangıcını duyurdu ve anlaşmayı onayladı.

Bu değişiklik, Ece Üner'in profesyonel kariyerindeki yeni bir sayfa olarak dikkat çekiyor ve takipçileri tarafından heyecanla karşılanıyor.

Editör: Ebru Kont1