Ebru Gündeş'in sevgilisi Murat Özdemir kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Ebru Gündeş, Murat Özdemir ile sessiz bir şekilde ilişkisini yürütürken, evlilik haberini sosyal medya hesabından duyurdu. Murat Özdemir, iş dünyasında aktif olan bir iş insanıdır. Ancak kişisel yaşamıyla ilgili pek fazla bilgi kamuoyuna yansımamıştır.

Ebru Gündeş kaç kez evlendi? Ebru Gündeş, önce Serdar Ertem ile evlenmiş ve bu evlilikten bir oğlu olmuştur. Daha sonra Rıza Esendemir ile evlenmiş, ancak bu evlilik kısa süre sonra sona ermiştir. Üçüncü evliliğini ise Reza Zarrab ile yapmıştır. Bu evlilik de kısa süre sonra boşanma ile sonuçlanmıştır. Murat Özdemir ile olan evliliği ise Ebru Gündeş'in dördüncü evliliği olmuştur.

Adanalılar Fatma Turgut konseri ile coştu Adanalılar Fatma Turgut konseri ile coştu

Ebru Gündeş'in Murat Özdemir ile ilişkisi, 2023 yılının aralık ayında başlamıştı ve kısa bir süre sonra evlilik kararı alındı. Çift, sade bir törenle Dubai Başkonsolosluğu'nda nikah masasına oturdu. Ebru Gündeş, evliliğinin ardından sosyal medya hesabından mutluluğunu paylaştı.

İLK PAYLAŞIM

Murat Özdemir, Ebru Gündeş'ten 12 yaş küçük olan ve Dubai merkezli bir şirketin sahibi olan bir iş insanıdır. Özdemir, önceki evliliğinden üç çocuğa sahiptir ve Dubai ile Türkiye arasında mekik dokuyarak işlerini yürütmektedir.

Ebru Gündeş'in önceki evlilikleri ise Hamdi Vardar, avukat Ömer Durak ve İran Azerisi iş insanı Rıza Sarraf ile olmuştur. Sarraf ile olan evliliği 2016'da Miami'de yaşadığı olaylarla son bulmuş ve 2021'de boşanmıştır.

Editör: Tülay Kara