Son magazin haberlerinden sonra Ebru Akel ve Murat Güloğlu'nun bir ilişkisi olup olmadığı merak ediliyor ve bu konu araştırılıyor. Ebru Akel, bir serginin açılışında yeni sevgilisiyle ilgili bilinmeyen detaylarla gündeme gelirken, hayranları ilişkileri hakkında daha fazla bilgi edinmeye çalışıyor. İşte detaylar…

EBRU AKEL’İN SEVGİLİSİ KİMDİR?

Eylül 2020'de 8 yıllık evliliğini sonlandıran ve Show TV'de Murat Güloğlu ile birlikte "Bu Sabah" programını sunan Ebru Akel'in gündeme gelen ilişki durumu merak konusu oldu. Ancak son haberlere göre, Ebru Akel'in yeni sevgilisi kadın doğum uzmanı Melih Gündüz'dür. İkilinin ilk kez görüntülendiği belirtilirken, Akel, yeni ilişkisi hakkında "Her şey güzel ilerliyor. Sadece mutlu olduğumu söyleyebilirim." şeklinde konuştu. Bu durumda Ebru Akel'in, Murat Güloğlu ile sevgili olmadığı ortaya çıkmış oldu.

Gaddar 14. Bölüm Fragmanı: Heyecan Dolu Sürprizlerle Dolu! İzleyiciler Nefeslerini Tutacak! Gaddar 14. Bölüm Fragmanı: Heyecan Dolu Sürprizlerle Dolu! İzleyiciler Nefeslerini Tutacak!

EBRU AKEL KİMDİR?

Ebru Akel, Türk televizyon sunucusu ve dizi oyuncusu olarak tanınan bir isimdir ve 1 Mart 1976'da İzmir'de dünyaya gelmiştir. Ailesinin üçüncü kız çocuğu olarak doğan Akel, bale eğitimine yedi yaşında başlamıştır. İlkokul eğitimini İzmir'deki Gazi İlkokulu'nda tamamlamış ve ardından 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale bölümünde ortaokul, lise ve üniversite eğitimini almıştır. Televizyon sunuculuğu ve dizi oyunculuğuyla profesyonel kariyerine adım atan Ebru Akel, Türk medya sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Editör: Fatma Gültekin