Diyarbakır Ulu Camii'nde İslam'ı vatandaşlara anlatarak tanınan ve sembol bir isim haline gelen Ramazan Pişkin, İstanbul Fatih'te bir kişi ile yaşadığı tartışmanın ardından bıçaklanarak hayatını kaybetti.

Naci Görür o fayı için uyardı, ‘Biriktiyor’ diyerek depreme dikkat çekti, Son deprem 1857 yılında olmuştu… Naci Görür o fayı için uyardı, ‘Biriktiyor’ diyerek depreme dikkat çekti, Son deprem 1857 yılında olmuştu…

TARTIŞMA KANLI BİTTİ

Olay, Fatih Kocamustafapaşa Caddesi'ndeki bir iş yerinde gerçekleşti. "Filozof Ramazan" olarak bilinen Ramazan Pişkin, iş yerinde bilinmeyen bir nedenle bir kişi ile tartışmaya başladı.

Tartışma hızla kavgaya dönüştü, ve kavga sırasında bıçaklanan Filozof Ramazan lakaplı Ramazan Pişkin ağır yaralandı. Saldırgan olay yerinden kaçarken, Pişkin sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı.

Tüm müdahalelere rağmen Ramazan Pişkin hayatını kaybetti. Polis, şüphelinin yakalanması için çalışmalarına devam ediyor. Diyarbakır'ın sembol isimlerinden biri olan "Ramazan Hoca", sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş bir takipçi kitlesi edinmişti.

Editör: Fatma Gültekin