İstanbul'da korkutan deprem! İstanbul'da korkutan deprem!

Eczacı komşusunun ihbarı üzerine olay yerine gelen emniyet güçleri, detaylı bir araştırma başlattı. Savcılık, bıçakla öldürülen Ramazan Pişkin'in ölümünü aydınlatmak amacıyla soruşturma başlattı.

Diyarbakır'da edindiği bilgileri paylaşarak tanınan ve sembol bir isim haline gelen Ramazan Pişkin'in yaşamına son verilmesi, yakın çevresinde ve sevenlerinde büyük bir üzüntü yarattı. İstanbul'daki çay ocağında meydana gelen olay, çevredeki vatandaşları şaşkına çevirdi.

Polis inceleme başlattı

Emniyet güçleri, eczacı komşusunun ihbarı üzerine olay yerine giderek inceleme başlattı. Çay ocağında yapılan incelemede, Ramazan Pişkin'in bıçakla öldürüldüğü belirlendi. Cinayetin aydınlatılması için çevredeki güvenlik kameraları inceleniyor. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı da olayla ilgili soruşturma başlattı.

Diyarbakır'daki tarihi Ulu Cami'de dini sohbetlerde bulunan ve "Ramazan Hoca" olarak tanınan Ramazan Pişkin'in, sosyal medyada paylaştığı videolarla geniş bir kitle tarafından tanındığı biliniyor. Pişkin, Diyarbakır'dan İstanbul'a taşınarak burada da bilgilerini paylaşmaya devam etmişti.

Editör: Ebru Kont1