Geçen hafta kendi evinde lider Semt77 Yalovaspor'a mağlup olarak liderlik yolunda fırsat tepen Gaziantep Basketbol, yarın İzmir deplasmanında telafi etmek için Bornova Belediyesi Karşıyaka karşısında galibiyet hedefliyorlar. Son hazırlıklarını bugün tamamlayacak olan kırmızı-siyahlılarda tüm hesaplar galibiyet üzerine yapıldı.

Sonuna Kadar Savaşacağız

Ali Koç: “Fenerbahçe’nin son 10 yılda başına gelen hangi takımın başına gelmiş” Ali Koç: “Fenerbahçe’nin son 10 yılda başına gelen hangi takımın başına gelmiş”

Yarın İzmir deplasmanında saat 14.00'da oynanacak Bornova Belediyesi Karşıyaka maçı öncesi konuşan baş antrenör Ali Yıldırım, sonuna kadar savaşacaklarının sözünü verdi. "Lİgde oynanmamış daha 10 maç var ve sonuna kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. Bornova ile oynayacağımız maça çok iyi hazırlandık ve tek düşüncemiz buradan iyi sonuçla dönüp yeni bir galibiyet serisini başlatmak istiyoruz. Alacağımız sonuçlar bizi normal sezon sonunda nereye götürür bilemeyiz ama tek düşüncemiz tüm maçlara aynı şekilde konsantre olup Gaziantep'i hak ettiği noktaya taşıyacağız" diye konuştu. Spor Servisi

Editör: Barış Kaya