Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan, Asrın Felaketi’nden etkilenen illerin milletvekilleri ile TBMM’de bir araya geldi. Toplantıya AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Eyup Özkeçeci ve Ali Şahin de katıldı.

ARALIKSIZ ÇALIŞMAYA DEVAM

Toplantı sonrası değerlendirmelerde bulunan Bakan Işıkhan, ‘’ Gazi Meclisimizde asrın felaketinden etkilenen illerimizin kıymetli Milletvekilleri ile çalışmaları ve Bakanlığımızın hizmetlerini değerlendirdik. Deprem bölgesinin imarı ve ihyası için aralıksız çalışmaya devam edeceğiz’’ dedi.

HAYIRLARA VESİLE OLSUN

AK Parti Gaziantep Milletvekili Eyup Özkeçeci, ‘’Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Vedat Işıkhan başkanlığında 6 Şubat depremlerinden etkilenen illerimizin Milletvekilleriyle bir araya gelerek, istişare ve değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantımızın, hayırlara vesile olmasını diliyorum’’ ifadelerini kullandı.

Gaziantep’te imzalar kültür için atıldı Gaziantep’te imzalar kültür için atıldı

MÜTEŞEKKİRİZ

AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin ise, ‘’ Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Vedat Işıkhan’ın ev sahipliğinde deprem bölgesi illerimizin Milletvekilleriyle bir araya geldik, istişare ve değerlendirmelerde bulunduk. Sayın Bakanımıza deprem bölgesine olan ilgi ve hassasiyetleri için müteşekkiriz’’ dedi.

Editör: Barış Kaya