"Death and Other Details", izleyicileri lüks bir yolcu gemisinin okyanusun tam ortasında hissettirerek tatil havasını yaşatacak. Ancak bu lüks atmosferin içine yerleştirilmiş karmaşık bir yapbozla güçlü bir cinayet gizemi sunacak. Dizi, Mike Weiss ve Heidi Cole McAdams tarafından yaratıldı ve Marc Webb'in ilk bölümü yönetti. 5 Mart'tan itibaren 10 bölümüyle Disney+'ta izleyiciyle buluşacak.

Saint George Kilisesi ile tarihi Çardaklı Hamam Restorasyonu Saint George Kilisesi ile tarihi Çardaklı Hamam Restorasyonu

Violett Beane'in canlandırdığı zeki ve huzursuz karakter Imogene Scott, yanlış zamanda yanlış yerde olması sonucu kilitli oda cinayetinin baş şüphelisi konumuna düşüyor. Cömertçe restore edilmiş gemideki "elit" misafirler ve yorgun mürettebat üyeleri arasında cinayetin gerçek sorumlusu aranırken, Imogene'in en büyük sorunu kendisi için dünyanın en iyi dedektifi olarak kabul edilen Rufus Cotesworth (Mandy Patinkin) ile işbirliği yapmak zorunda olmasıdır. Imogene, masumiyetini kanıtlayabilmek için bu zorunluluğu kabul etmek zorundadır.

'‘Death and Other Details’ dizisinde Violett Beane ve Mandy Patinkin'e Lauren Patten, Rahul Kohli, Angela Zhou, Hugo Diego Garcia, Pardis Saremi ve Linda Emond eşlik ediyor. Her bir karakterin hikayesi, büyük gizemi aydınlatmak için önemli bir parça olacak.

Editör: Barış Tekeci