Lut Han Kocabaş ve Ayşe Nur Eroğlu'nun (25) Pazar günü gerçekleşen düğünleri öncesinde, çift kentte tırlarla bir düğün konvoyu gerçekleştirdi.

İlginç Takı Merasimi, Düğün salonunda yapılan takı merasiminde, damadın tır şoförü ağabeyleri Semih (35) ve Sefa (36) Kocabaş, kardeşlerine sıra dışı bir hediye verdi: 1'er tır lastiği. Kırmızı kurdeleye sarılan 2 tır lastiği, davetlilerin ilgisini çekti ve olayın farklı bir atmosferde geçmesini sağladı.

Damada Böyle Hediye Görülmedi 2 Tir Lasti̇ği̇

Lastik İhtiyacı lastiklere ihtiyacı olduğunu ve bu sürprizin kendisini oldukça duygulandırdığını dile getirdi. "Sürdükçe ağabeylerimi hatırlayacağım. Gerçekten de lastik ihtiyacım vardı, iyi oldu" diyen Kocabaş, hediyesinin anlamına vurgu yaptı.

Karşılaşılan Şaşkınlık ve İlgi

Düğün davetlilerinden Ayşenur Kocabaş da hediye karşısında büyük şaşkınlık yaşadığını belirtti. "Hiç söylenmemişti bize bu hediye. Gerçekten çok ilginç oldu. Davetliler de çok beğendi. Düğün konvoyu yapmıştık tırlarla, ona çok şaşırmıştım ama bu daha güzel oldu" şeklinde konuştu.

Damada Böyle Hediye Görülmedi 2 Lasti̇k

GAGİAD’ın 31’inci yıl coşkusu! GAGİAD’ın 31’inci yıl coşkusu!

Bu olay, geleneksel düğün alışkanlıklarından sıyrılarak daha anlamlı ve özgün bir hediyeleşme geleneğini başlatmış gibi görünüyor. Sıradışı bir hediye olan tır lastikleri, damat ve ailesi arasındaki bağı simgelerken, davetliler arasında da büyük ilgi uyandırdı.

Editör: Muharrem Türkoğlu