Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, parti mitinginde yaptığı konuşmada, "Doğan görünümlü şahin misali, dışı farklı içi farklı bir muhalefet anlayışı ile karşı karşıyayız." dedi.

Erdoğan'dan Kilis'e Övgüler

Erdoğan, Kilis'in Milli Mücadele'nin kahraman şehirlerinden biri olduğunu belirterek, şehit ve gazilere minnet duyduklarını ifade etti. Kilis'e verilen önemin altını çizdi ve şehrin hizmete doymadığını vurguladı.

Muhalefetin Eleştirisi ve İddialar

Erdoğan, muhalefetin icraatlarını eleştirerek, hizmet üretmek yerine siyasi ikbal peşinde olduğunu öne sürdü. Özellikle CHP'ye yapılan finansal eleştirilerde bulunarak, muhalefetin hesap verme sorumluluğunu yerine getirmediğini savundu.

Şeffaflık ve İttifaklar

Siyasette şeffaflık ve dürüstlük vurgusu yaparak, Cumhur İttifakı'nın şeffaf bir şekilde hareket ettiğini dile getirdi. İttifaklarının halka açık ve şeffaf olduğunu belirtti ve rekabetin centilmenlik çerçevesinde gerçekleştiğini ifade etti.

Hedefler ve Seçimler

Erdoğan, Kilis'te yapılan ve yapılacak olan yatırımlara değinerek, gelecek dönemde de hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi. Halktan güçlü bir destek isteyerek, seçimlerde adaylarına destek çağrısı yaptı ve halkın desteğiyle güçlü bir sonuç alacaklarına inandığını belirtti.

Yatırımların Önemi ve Gelecek Planları

Kilis'e yapılan yatırımların önemini vurgulayan Erdoğan, şehre sağlanan katkıların sürdürüleceğini ve daha fazla hizmetin gelecekte de devam edeceğini belirtti. Gelecek planlarında Kilis'in kalkınması ve refahının artması için yoğun bir çaba göstereceklerini ifade etti.

Katılım ve Destek Çağrısı

Erdoğan, seçimlerde halkın desteğini isteyerek, adaylarına güçlü bir şekilde destek vermelerini talep etti. Halkın desteğiyle milli iradenin güçleneceğini ve Türkiye için önemli bir dönemeç olan 31 Mart'ın milli irade bayramına dönüşeceğini ifade etti.

Notlar

Erdoğan'ın konuşmasının ardından AK Parti Kilis Belediye Başkan adayı Reşit Polat ve ilçe belediye başkanlarıyla vatandaşları selamladı. Mitinge, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, AK Parti İl Başkanı Zihni Serhan Diyarbakırlı ve AK Parti Gaziantep ve Kilis milletvekilleri de katıldı. Erdoğan, miting alanına gelirken vatandaşlar tarafından sevgi gösterileriyle karşılandı ve çocuklara harçlık ve oyuncak dağıttı.

Mustafa Edip İzol’dan Sert Açıklama….Kimleri Kast Etti? Mustafa Edip İzol’dan Sert Açıklama….Kimleri Kast Etti?

Editör: Muharrem Türkoğlu