Veli Cura, çılgın yöntemlerle tıraşı bir adım daha öteye götürerek, müşterisi Mehmet Köseler'in isteği üzerine at üzerinde tıraş yaptı. Hem Köseler, hem de Cura, at üzerine bindi. Köseler at üzerinde gezerken Cura da onu tıraş etti. Tıraş makinesi çalışınca at biraz ürktü, ancak Cura, Köseler'i tıraş etmeyi başardı.

Müşterinin Memnuniyeti

Mehmet Köseler, at üzerinde tıraş olmayı sosyal medyada gördükten sonra Veli abisinden ricada bulunduğunu belirtti. Köseler, "Bizler Osmanlı torunları olarak, Türklüğün simgesi olarak atın üzerinde tıraş olduk. At makine sesinden ürktü, zorlandık ve tam olmasa da tıraşımızı olduk. Başka berberlere de gittik ama güldüler, ama biz at üzerinde başardık. At ürktüğü için korktuk, tıraş biraz acıttı" dedi.

Aw200821 05 1715325344 832

Berber Cesareti ve Zorluklar

Veli Cura ise, müşterisinin isteğini kırmadıklarını ve cesaretlerini topladıklarını belirtti. Atın biraz sıkıntılı olduğunu ancak bir şekilde yapmaya çalıştıklarını dile getirdi. Cura, "Dükkanda tıraş ile at üzerinde dağlar kadar fark var. At üzerinde elimizde makas var ve illaki zorluk çektik" diye konuştu.

Gaziantep Üniversitesi’nde ‘açık hava sinema’ keyfi Gaziantep Üniversitesi’nde ‘açık hava sinema’ keyfi