KAFALAR KARIŞTI

 İl Başkanı Reisoğlu ile Milletvekili Hasan Öztürkmen’in Ön Seçim tarihi ile ilgili verdiği farklı tarihler kafaları karıştırdı. Parti içerinde de İl Başkanı ile Milletvekili arasındaki tarih konusundaki farklı açıklamalar partililerin kafalarının karışmasına neden oldu.

 İLÇELER O TARİH İÇİN HAZIRLIKLARA BAŞLADI…

 Edinilen bilgilere göre CHP Şehitkamil ve Şahinbey İlçe Örgütleri, 4 Şubat Pazar günü yapılacak Basit Usul Ön Seçim için hazırlıklarını sürdürüyor. Bu kapsamda Şehitkamil Meclis Üyelikleri için Ön Seçimin Şato Restoran’da, Şahinbey Belediye Meclis Üyelikleri için ön seçimin ise Grandpark Düğün Salonu’nda yapılacağı öğrenildi.

 1300 DELEGE OY KULLANACAK

 1300 delegenin oy kullanacağı ön seçimde, Şehitkamil’de 52, Şahinbey’de ise 36 aday adayı ter dökecek. Pazar günü sabahın erken saatlerinde başlayacak olan oy verme işleminin saat 16.30’da sona ermesi bekleniyor.

Murat Gök kaç yaşında (kimdir) aslen nereli, mesleği ne, Gelecek Partisi Ağrı Belediye Başkan Adayı Murat Gök hayatı ve biyografisi Murat Gök kaç yaşında (kimdir) aslen nereli, mesleği ne, Gelecek Partisi Ağrı Belediye Başkan Adayı Murat Gök hayatı ve biyografisi

 FERMUAR SİSTEMİ UYGULANACAK MI?

 CHP Gaziantep en çok merak edilen konu ise aday belirlemede Fermuar Sisteminin uygulanıp uygulanmayacağı konusu oldu. Daha önce uygulanacağı duyurulan Fermuar Sistemi ile ilgili son kararı CHP Genel Merkezi verecek.

Muhabir: AYHAN DUMAN