Liste ve istifalarla gündeme gelen CHP Gaziantep’te seçim çalışmaları devam ediyor. CHP Gaziantep Milletvekili Melih Meriç, GBB Başkan Adayı Muzaffer Ertürk ile birlikte geçtiğimiz gün sahaya indi. Meriç ve Ertürk’ün saha çalışmalarına Şehitkâmil İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden isim Hurşit Yıldırım da katıldı.

MÜHİM OLAN ÇABUK TOPARLANMAK

9 günlük tatilde hava rekoru! 9 günlük tatilde hava rekoru!

Sosyal medya hesabı üzerinden parti içinde yaşananlara ilişkin açıklamalarda bulunan Gaziantep Milletvekili Melih Meriç, ‘’Siyaset düşünce, strateji ve hizmet deryasında geniş bir deryadır. Küskünlükler, dargınlıklar siyasetin doğasında vardır. Mühim olan çabuk toparlanmak ve hizmet kervanlarıyla yolculuğa devam etmektir.’’

KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN

Meriç, ‘’Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi kendi içerisinde yılların tecrübesini taşıyan Akl-ı selime sahiptir. Bugünün özeleştirisini yarına saklayabiliriz. Ancak, halkımızın hizmet talebi beklemez.Birlik ve beraberlik meşalelerimizle 1 Nisan'da kentin yerel sorunlarına çözüm startını vereceğiz. Kimsenin şüphesi olmasın’’ ifadelerine yer verdi.

Muhabir: YASEMİN ANKAY