Diva lakabıyla tanınan sanatçı Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan ile birlikte yorumcu olarak katıldığı 'Dünya Güzellerim Masada' programında yer alıyordu. Programdaki açıklamalarıyla sıkça gündeme gelen Ersoy'un programla ilişiğinin durumu yoğun bir ilgiyle takip edilmekteydi.

Survivor All Star 2024'te Mavi ve Kırmızı Takımlardan Kimler Elendi? Survivor All Star 2024'te Mavi ve Kırmızı Takımlardan Kimler Elendi?

DÜNYA GÜZELLERİM MASADA BÜLENT ERSOY AYRILDI MI?

Ersoy, yaklaşık bir ay önce programdan kendi isteğiyle ayrıldığını belirtmiş ve yeni bölüm tanıtımında adının geçmesine tepki göstermiştir. Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Ersoy, "Muhterem takipçilerim, 'Dünya Güzellerim Masada' adlı YouTube programı ile kendi inisiyatifimle 1 ay önce ilişiğimi kesmiş bulunmaktayım. Bütün bu gerçeklerin bilinmesine rağmen bugün yayınlanan bölümde benim adım ve sayfa etiketim sanki ben hala bu programdaymış gibi yazılmış ve bu etik olmayan davranışta eminim en kısa zamanda ilgililerce dikkate alınıp düzeltilecektir" ifadelerini kullanmıştır. Bu açıklama, Bülent Ersoy'un 'Dünya Güzellerim Masada' programından resmen ayrıldığını ve programla olan tüm bağlarını kesmiş olduğunu net bir şekilde ortaya koymaktadır.

Editör: Ebru Kont1