Kadınlar 1. Lig final etabın Aras Kargo ile Bodrumspor'u 3. maçında 3-1 mağlup eden Bahçelievler Belediyespor Sultanlar Ligine yükselen ekip oldular.. Geride kalan son 3 sezonda final etaplarında şanssız bir şekilde Sultan Ligine yükselmeyi kıl payı kaçıran Adam Voleybol, bu sezon katılım hakkını Elazığ ekibine vermiş ve şehrimizin tek temsilcisi olarak yarı finale katılan ancak son maçında mağlup olarak final etabına gidemeyen Merinos, bu fırsatı kaçırırken yeni sezonda Sultanlar Ligine Aras Kargo ve Bahçelievler Belediyespor yükseldiler.
 

GEÇEN SEZON SEVİNÇLERİ KURSAKLARINDA KALMIŞTI

Gaziantep FK, Kasımpaşa maçının hazırlıklarına başladı Gaziantep FK, Kasımpaşa maçının hazırlıklarına başladı

Geçen sezon Gaziantep ekibi Adam Voleybol'da forma giyen ve finalde kaybederek Sultanlar Ligine yükselme sevincleri kursaklarında kalan Erçe Su ve Dilan, yarım kalan hikayelerini Bahçelievler Belediyespor ile birlikte yaşadılar. Alınan şampiyonluğun ardından oldukça büyük sevinç yaşayan iki oyuncunun göz yaşlarına hakim olamadıkları gözlenirken yarım kalan hikayeyi tamamlamanın sevincini yaşadılar. Spor Servisi 
 

KFC Kadınlar 1. Ligi play-off final etabında, Bodrum Belediye Bodrumspor'u 3-1 mağlup eden Bahçelievler Belediye adını Sultanlar Ligi'ne yazdırdı.

Editör: Fatma Gültekin