SURVİVOR ALL STAR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da dokunulmazlık oyunu sonrası Acun Ilıcalı acil durum konseyi topladı. Sema ve Pınar arasındaki kavga nedeniyle Sema'nın veda ettiğini açıkladı. Bu durumda, dün gece Survivor'da eleme adayı belirlenemedi. Yaşananlar izleyicileri şaşırttı ve eleme potası belirsizliğini korudu.

Hafta boyunca yapılan oylamalar sonucunda eleme potasına Pınar ve Begüm gitmişti. Salı akşamı ise 3. eleme adayının belirlenmesi bekleniyor. Oylama sonuçlarıyla birlikte Survivor'da gergin bekleyiş devam ediyor.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2024 All Star'da kırmızı ve mavi takım dün gece haftanın 3. dokunulmazlık mücadelesinde karşı karşıya geldi. İlk olarak avantaj oyununun oynandığı dokunulmazlık oyununun finalinde, Gizem ve Seda arasındaki mücadele nefesleri kesti. Son etapta Seda'nın aldığı sayıyla mavi takım, avantajı 8-6 kazanarak galip geldi.

Dokunulmazlık karşılaşmasının ikinci aşamasında ise takımlar bayrak yarışında karşı karşıya geldi. Oyunun final aşamasında, Sercan-Gizem ve Furkan-Yağmur eşleşmesi yapıldı ve son sayıyı alan Furkan'ın kazanmasıyla mavi takım dokunulmazlığı 12-9 kazandı. Böylece mavi takım, akşam yemeği ödülünün de sahibi oldu.

PINAR VE SEMA BİRBİRLERİNE GİRDİ!

Survivor Sema Aydemir, gece saatlerinde Pınar ile sohbetlerinde birden gerilim arttı. Sema'nın "İnsanlara hakaret edemezsin, o yılan dilinle sokamazsın. Bir hakaret daha edersen... " sözünün üzerine, Pınar 'Sana mı soracağım' dedi ve Sema Pınar'a yaklaşarak ayağına tekme attı. Ve ikiliyi arkadaşları ayırmaya çalıştı.

ACİL DURUM KONSEYİ!

Acun Ilıcalı, yeni bölümde yaşanan olay sonrası acil durum konseyini topladı ve yarışmacıları dinledi. Nagihan, bütün hikâyenin bir önceki Survivor ve 2017 yılına dayanan olimpiyatlarda madalya aldıktan sonra yaşandığını söyledi. Merve Aydın ve Pınar Saka'nın da olimpiyatlarda olduğunu dile getiren Nagihan, "Pınar ile Sema'nın anlaşamadığı ve orta yolu bulamadığı kan davası var. 'Benim hakkımdı, senin hakkındı.' Aslında net olan bir şey vardı atletizmde saniyeler konuşur. O zamanki madalyayı aldığımız dönemde hocamız bizi öne sürdü. Çıktığımızda da en iyi dereceyi yapıp madalya getirdik ülkemize. Ama bu bir türlü atlatamadık üzerimizden. Burada da hiçbir olay olmadan bilenmiş 2 yarışmacı vardı. İkisi de iyi arkadaşım iyi anlaşırım. Ama koruma noktasında da ben de ne yapacağımı bilemedim. Kendimi olayın içerisinde buldum." dedi.

BAHAR dizisi nerede çekiliyor, çekildiği hastane nerede, hangi semtte? BAHAR dizisi nerede çekiliyor, çekildiği hastane nerede, hangi semtte?

Olaya şahit olan yarışmacıları dinledikten sonra açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı; "Sizin gözleminiz bizim için değerli ancak bizim tarafımızdan görünen Sema'nın kavgayı başlattığı ve devam ettirdiği. Bizim Pınarla ilgili değil daha çok Sema ile olacak. Çünkü Pınar'ın yaptığı bir şey yok bizim açımızdan." dedi.

Yarışmanın ilerleyen dakikalarında da Sema ile konseyde yalnız konuşan Ilıcalı, "Arkadaşlarımızla konuyu değerlendirdik. Sonrasında da bir kanaate ulaştık." dedi. Pınar'ın ise olmaması Pınar diskalifiye mi oldu sorusunu beraberinde getirdi.

ŞOKE VEDA!

Yarışmanın ilerleyen dakikalarında da Sema ile konseyde yalnız konuşan Ilıcalı, "Bizim istemediğimiz şey yarışmacı kaybetmemek. Çok eleştiriye maruz kalan ekibiz. Ama hiçbir zaman taviz vermedik. Her şeyi doğru yaptık da demiyorum. Biz hata yapmadık demiyoruz. Konu şu; Baraka bölümünde senin fiziksel bir temasın var zaten. Sonrasında yatışır gibi oluyor. Ama yaşam alanındaki bölüm bizim için çok hassas. Yaşam alanında şiddet başka boyut oluyor. İkinci durumda saldırı oluyor." dedi.

Bunun üzerine ikinci partide daha çok öfkelendiğini söyleyen Sema gözüne de darbe aldığını belirtti.

Konunun oyunun getirdiği gerilimin yansıması olduğunu dile getiren Acun Ilıcalı sözlerini şöyle sürdürdü;

"Seni çok iyi anlıyorum ama bence sen de beni çok iyi anlıyorsun. Bizim dostluğumuzu Türkiye biliyor. Bir karar verilmesi gerekiyor. Bir değerlendirme yapmak gerekiyor ve bizim bu konudaki değerlendirmemizi sana söyleyeceğim. Arkadaşlarımızla konuyu değerlendirdik baya da uzun süren toplantı sonrasında.

Olayı defalarca seyredip diğer yarışmacılarla da konuyu konuştuk. Sonrasında da bir kanaate ulaştık. Değerlendirme sonucunda açıkcası çok emeğin olan bize de çok faydası olmuş bir yarışmacısın. Bunları çok iyi biliyoruz. Bizim için değerin çok yüksek. Sen bana göre örnek bir annesin. Fevri bir olaydan biryere varmak bence insanı yanlışa götürür. Ancak yaşanan bu olay yarışmanın çizgisinin çok dışına taştığı için bir karar vermek zorundayız. Bu karara göre Sema seni maalesef Survivor 2024'ten ayırmak zorundayız."

Editör: Barış Tekeci