31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala adayların seçim çalışmaları hız kazanırken, Oğuzeli’nin en iddialı adayı olarak ön plana çıkan CHP’nin Oğuzeli Belediye Başkan Adayı Ahmet Bozgeyik, Oğuzeli’nde gövde gösterisi yaptı.  Yeşildere ve Büyük Şahinbey’de esnaf ziyaretleri ve mitinglerin ardından Oğuzeli merkeze gelen CHP Gaziantep Milletvekilleri Hasan Öztürkmen, Melih Meriç, CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Muzaffer Ertürk ve CHP Oğuzeli Belediye Başkan Adayı Ahmet Bozgeyik, burada da esnaf gezisi yaptı.  Oğuzeli Belediye Başkan Adayı Ahmet Bozgeyik, “31 Mart, yeni bir Oğuzeli hayalimizin ilk adımı olacaktır.” dedi.

Mevcut yönetimin 10 yılda Oğuzeli’ne kalıcı hiçbir proje gerçekleştiremediğini ve ilçeyi köy görünümlü bir ilçe haline dönüştürdüğünü belirten Bozgeyik, sözlerini şöyle sürdürdü:

Modern Bir Kent Görünümüne Kavuşturacağız

Seçimi Kaybeden Eski Başkan Koltuğunu Götürdü Seçimi Kaybeden Eski Başkan Koltuğunu Götürdü

Parti bizim için bir aile ocağıdır bir aile ortamıdır. Aile içinde dargınlık küskünlük olur. Biz bunları bilen ve buna karşı her zaman gönlü engin her zaman yapıcı davrandık sonuna kadar da öyle olacağız. Tek bir amacımız var. Seçimi kazanmak. Oğuzeli’ni hakettiği yere getirmek. Her zaman yeniliğe, gelişime ve büyümeye açık şeffaf bir yönetim anlayışını yerleştireceğiz. Oğuzeli'nin kalkınması, büyümesi ve zenginleşmesi, köy görünümünden modern bir kent görünümüne kavuşmasını sağlayacağız. Bu inanç ve azimle hiçbir siyasi parti ayrımı yapmadan, insanları ötekileştirmeden el ele verip yeni bir Oğuzeli ortaya çıkaracağız. Son 30 yıldır yerel iktidardaki yöneticiler ve yönetim anlayışı merkezi iktidar olmalarına rağmen ilçemize hiçbir kalıcı projeler ortaya koyamamış, mevcut eski gücünden ve yapısından uzaklaşmış bir Oğuzeli ile karşı karşıyayız!

Geçmişte ilçemizde sebze hali, et hali, adliye, sinema ve bankalar olmasına rağmen yaşanabilir bir Oğuzeli'nden uzak köy görünümlü bir ilçe haline dönüşmüştür.

Rant İçin Değil, Halk İçin Çalışacağız

Kimseyi ötekileştirmeden, rant için değil, halk için çalışarak, "Ben bilirim" demeden, kibir abidesi olmadan, gönlü engin, herkesi dinleyen ve "ortak akıl" anlayışıyla çalışacağız. Günü değil, kişileri ve hayali olmayan geleceği kurtaracak projelerle, 'Herkesin Başkanı' olmaya söz veriyorum. İlçemizde yolsuzluğu ve yoksulluğu süpürmeye geliyorum.

31 Mart Oğuzeli’nde Halkın Zaferi Olacak

31 Mart, halkın zaferi olacak ve Oğuzeli’nin geleceğinin temelini atılacağı yeni bir Oğuzeli hayalimizin ilk adımı olacaktır.Bu seçimi kazanacağımıza ben inanıyorum. Oğuzeli’ne birlikte çok güzel hizmetler yapacağımıza ben sonuna kadar inanıyorum. Partililerim inanıyor. Yol arkadaşlarım inanıyor. Kazanacağız. Haydi ayağa kalkalım. Çok çalışalım, kazanalım. HABER MERKEZİ

Editör: Barış Kaya