BTC son zamanlarda 70 bin dolarlık yeni ATH seviyesini gördü, ancak daha sonra geri çekildi. Piyasalar, bu hikayenin daha önce de yaşandığını ve genellikle sonucun aynı olduğunu fark ettiler. Bu durum, 2020'deki benzer senaryoyu hatırlatan bir şekilde gelişiyor gibi görünüyor. Galaxy Fox ($GFOX) ekibinin açıklamalarına göre, 4 milyon dolarlık hedeflerini aşmış olmaları ve memecoinlerin bireysel fonlar için doğal bir rampa görevi görmesi, ilgi çekiyor olabilir.

BİTCOİN YENİ REKORUNU KIRDI AMA HEMEN GERİLEDİ

Bitcoin, boğaları hızla geri dönüşe teşvik etti. Geçen Salı günü, Bitcoin (BTC) kısa bir süreliğine ATH'sini zorladı, ancak büyük bir likidasyon olayı gerçekleşmeden önce. Bitcoin, haftanın ilerleyen günlerinde bir kez daha ATH'sine dokunmadan önce geri çekildi. Ancak, Bitcoin her ATH'ye dokunduğunda, direnç daha da artıyor ve yakında bu sınırları aşacak ve geriye dönmeyecek gibi görünüyor.

BTC DİRENCİ NEDEN AŞILMAKTA GÜÇLÜK ÇEKİYOR?

BTC'nin direncinin neden zor kırıldığına dair bazı spekülasyonlar var. Merkezi borsalarda, 70.000$ seviyesinde, özellikle Binance ve OKX gibi borsalarda, 70 milyon dolardan fazla muazzam bir satış emri duvarı bulunuyor. Geçen Cuma günü yaşanan reddetme olayı, Salı günkü olaya göre daha az dramatikti. Salı günü, yaklaşık 1,2 milyar dolarlık perp pozisyonunun tasfiye edilmesine karşın, yaklaşık 240 milyon dolarlık perp pozisyonu tasfiye edildi. Likidasyonun, açık faizdeki artışla birlikte, bir sonraki yükseliş için daha sağlam bir temel oluşturmak üzere olumlu etkilerinin altı çiziliyor.

Larry Fink, ulusal televizyonlarda Bitcoin'i tanıtmak için açıklamalarda bulunuyor. Özellikle uzun vadeli endüstri riski isteyen yatırımcılar için, Bitcoin bu döngüde satın alınabilecek en iyi kripto olarak öne çıkıyor.

GALAXY FOX ($GFOX) HEDEFİ AŞTI, 4 MİLYON DOLARI GERİDE BIRAKTI!

Galaxy Fox ekibinin açıklamasına göre, hedefleri olan 4 milyon dolarlık rakamı geçmiş durumda ve şimdi 5 milyon dolarlık hedefe doğru hızla ilerliyorlar. Bitcoin'in ATH'sini kırma eşiğinde olan Galaxy Fox, satış öncesi finansman rekorlarını da kırmış durumda.

Konut Kredisi Faizleri %5'in Üzerine Çıktı Konut Kredisi Faizleri %5'in Üzerine Çıktı

Galaxy Fox ekibinin açıklamasına göre, bu erken başarı, hibrit mimarilerinin etkisiyle gerçekleşti. Klasik bir memecoin yapısını, bir ekosistem ve kazanmaya oyna oyunu ile birleştirerek, $GFOX'a yüksek oranlı yukarı yönlü ve sahipler için pasif gelir oyunları sunuyorlar. Bu, döngünün en güçlü anlatılarından ikisine destek veriyor.

Galaxy Fox ekosistemi, Sonsuz Koşucusu Temple Run'ı anımsatıyor ancak Web3'e benzeyen bir yapıya sahip. Her sezonun sonunda, liderlik tablosunun en üst %20'sine bir ödül havuzu dağıtılıyor. Bu, yeni kullanıcılar için bir ilgi çekici unsur olarak hizmet ederken, herkesin oyun becerilerini paraya dönüştürmesine olanak tanıyor.

İddialara göre, Staking ödülleri büyük bir hamle ve Stargate modülü ekosistemin ödül merkezi konumunda. Her işlem bir kısmını toplar ve bunları stake edenlere tahsis eder. Bu, $GFOX sahiplerini doğal paydaşlar haline getirirken, token yakımı tüm bu ödüllerin tamamen deflasyonist olmasını sağlar.

Sonuç olarak, iddialara göre, TradFi (Geleneksel Finans) Bitcoin'e talep gösteriyor ve ATH'sini geçtiğinde, bireysel yatırımcılar geri dönecek ve memecoin çılgınlığı ikinci bir tur başlayacak. Galaxy Fox, şu anki fiyatıyla bir fırsat olarak görülüyor ve döngüde bir kez yapılacak bir ticaret olarak öne çıkıyor, özellikle açık piyasaya çıkmadan önce bir memecoin satın almak için ideal bir zaman olabilir.

Editör: Muharrem Türkoğlu