Feyyaz Şerifoğlu Kimdir, Kaç Yaşında?

Feyyaz Şerifoğlu, 1991 yılında Rize'de doğdu. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Oyunculuk ve şarkıcılık kariyerine sahip olan Şerifoğlu, 2020 yılında 'Gidene' adlı ilk single şarkısını müzik marketlerinde dinleyicilerle buluşturdu.

Oyunculuk kariyerine adım atan Feyyaz Şerifoğlu, 2013 yılında "O Ses Türkiye" adlı şarkı yarışmasına katıldı. Yarışmada 'İnci Tanem' performansıyla Murat Boz'un takımında yer aldı. 2014 yılında Enbe Orkestrası'nda Behzat Gerçeker'in yönetiminde vokalist olarak görev aldı, birçok ünlü şarkıcıya eşlik etti.

SURVİVOR ELEME ADAYI bu akşam (4 Mart) belli mi, kim eleme adayı gösterildi SURVİVOR ELEME ADAYI bu akşam (4 Mart) belli mi, kim eleme adayı gösterildi

Feyyaz Şerifoğlu'nun oyunculuk kariyeri ise 2020 yılında TV8'de yayınlanan 'Kırmızı Oda' dizisinde 'Can' karakterini oynayarak başladı. Ardından Camdaki Kız dizisinde Sedat karakterine hayat verdi. Şerifoğlu'nun Bir Sevdadır dizisindeki performansıyla da dikkat çekmesi bekleniyor.

Editör: Ebru Kont1