Feyyaz Şerifoğlu ve Sude Zülal Güler'in başrollerini üstlendiği dizide, Yeşil Dağlıca'nın çocuklarının geleceği için yaptığı planlar, ünlü futbolcu Yasin Bıçakçı ile kesişiyor. Ancak, yıllardır tasarladığı planı uygulamaya çalışan Yeşil için hayatın beklenmedik sürprizleri de kaçınılmazdır.

Kül Masalı İlker Sami Kılıç-Tufan kaç yaşında, gerçek adı ne, aslen nereli hangi dizi ve filmlerde oynadı Kül Masalı İlker Sami Kılıç-Tufan kaç yaşında, gerçek adı ne, aslen nereli hangi dizi ve filmlerde oynadı

Dizinin merakla beklenen ilk bölümünde, oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Başrollerde Feyyaz Şerifoğlu ve Sude Zülal Güler'in yanı sıra, Ekin Mert Daymaz, Sinem Uslu, Sinan Tuzcu, Seray Gözler ve Hakan Karsak gibi başarılı isimler de yer alıyor.

Dizinin oyuncuları kimler

Dizi, Yeşil Dağlıca karakterini canlandıran Sude Zülal Güler'in yanı sıra, Yasin Bıçakçı rolünde Feyyaz Şerifoğlu, Tufan Dağlıca karakterini canlandıran Ekin Mert Daymaz, Gülender Bıçakçı karakteriyle Sinem Uslu, İshak Ali Bıçakçı karakteriyle Sinan Tuzcu, Boncuk Nine karakteriyle Seray Gözler ve Engin Albayrak karakteriyle Hakan Karsak gibi güçlü oyuncuları bir araya getiriyor.

"Bir Sevdadır" dizisi, Yeşil'in hayatındaki planlar ve karşılaştığı beklenmedik durumlar arasındaki çatışmayı merakla bekleyen izleyicilere sürükleyici bir hikaye sunmaya hazırlanıyor.

Editör: Ebru Kont1