Alp Eren Khamis, Çocuklar Duymasın'daki 'Orçun' karakteriyle hafızalara kazınan ve artık 20 yaşında olan bir ünlü oyuncu olarak biliniyor. Khamis, sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanarak hayranlarıyla etkileşimde bulunuyor.

ÇOCUKLAR DUYMASIN'IN ORÇUN'U 20 YAŞINDA!

Turabi'den Damla'ya Sert Tepki: 'Acun Abi Seni Çok Şımartmış! Turabi'den Damla'ya Sert Tepki: 'Acun Abi Seni Çok Şımartmış!

Alp Eren Khamis'in sık sık paylaştığı gönderilerle dikkat çeken son halini görenler, değişimini görünce oldukça şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar.

Khamis'in küçük yaşlardan beri ekranlarda aktif olduğu biliniyor. Son zamanlarda yaptığı paylaşımlar büyük beğeni topluyor.

Ünlü oyuncuya "Manken zannettim", "Yakışıklı yeğenim. Yine yakıyor ortalığı", "Oldukça iyi!", "Ağabey artık bir tane diziye katıl. Mesela 'Kardeşlerim' olabilir. Seni dizilerde görmek isteriz" gibi yorumlar geldi.

Khamis, İstanbul'da 14 Temmuz 2003 tarihinde doğdu. Babası Lübnan kökenliyken, annesi Türk'tür. Ünlü oyuncu, Çocuklar Duymasın dizisinde Gönül ve Selami'nin oğlu Orçun'u canlandırdı.

2018 yılında Alp Eren Khamis'in annesi, bir trafik kazasında hayatını kaybetmişti.

Editör: Barış Tekeci