Survivor'da Turabi'nin ayrılmasının ardından adaya hemen uçak kalktı ve Sema, Hilmi Cem ve Avatar Atakan son anda yarışmaya dahil oldu. Bu üç ismin adaya gelmesiyle birlikte, eski bazı yarışmacıların adları da tekrar gündeme geldi.

Berkan Karabulut'un Survivor'a katılmasıyla ilgili söylentiler çıktığında, eski yarışmacı sessiz kalmadı ve hemen bir açıklama yaptı.

Survivor 2020'de yarışan Berkan Karabulut'un yedeklerden yarışmaya dahil olacağı konuşulurken, Berkan Karabulut'un adı anılmaya başladı. Karabulut, "Siz böyle yaptıkça ben de daha fazla özlüyorum, bilin isterim.

Gün gelir devran döner, baba sözünü tutar. O güne kadar hevesinizi çok kırmamak için gidiyor musun sorularınıza negatif dönmek istemiyorum ama durumumuz belli, bu sene uzaktan izliyoruz" açıklaması geldi.

Bir takipçi ise bu yoruma yanıt verdi. "Bu sene yaver kotası doldu Bekuss seneye ilk sıradan" yorumu geldi.

Ronaldinho'dan Bomba Aşk İddiası: Survivor Güzeliyle Aşk mı Yaşıyor? Ronaldinho'dan Bomba Aşk İddiası: Survivor Güzeliyle Aşk mı Yaşıyor?

Berkan ise bu yoruma çok sinirlendi ve tepki gösterdi. "Babanla git aslan parçası gerçek yaverlere her zaman kucak boş" yanıtını verdi.

Editör: Barış Tekeci