BATUHAN KARACAKAYA KİMDİR?

Batuhan Karacakaya, 5 Şubat 1997'de İstanbul'da doğdu. Kariyerinin zirvesi, Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat gibi ünlü isimlerle birlikte rol aldığı Aşk-ı Memnu dizisi ile yaşandı. İki sezon boyunca Ziyagil Ailesi'nin küçük oğlu Bülent Ziyagil karakterini canlandırdı. Daha sonra Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Mert karakteriyle ekranlarda yer aldı.

Batuhan Karacakaya, sinema dünyasında da yer almıştır. Aşk Tesadüfleri Sever filminde Mehmet Günsür'ün gençliğini canlandırmıştır.

BATUHAN KARACAKAYA SEVGİLİSİ KİM?

Survivor yarışmacısı ve oyuncu Batuhan Karacakaya, sevgilisi Ayşe Aslan ile mutlu birlikteliklerini sosyal medyada duyurdu. Ünlü oyuncu, Aşk-ı Memnu dizisindeki 'Bülent' karakteriyle tanınmaktadır.

Televizyon ekranlarından bir süre uzak kalan genç oyuncu Batuhan Karacakaya, son dönemdeki değişimiyle dikkat çekti. Şu sıralar Diriliş Ertuğrul adlı dizide rol alan Karacakaya, dizide Engin Altan Düzyatan'ın canlandırdığı Ertuğrul karakterinin kardeşi Dündar'ı canlandırıyor.

2021 yılında ter döktüğü Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında 7. sırayı elde etti.

2022 yılında düzenlenen Survivor 2022: All Star yarışmasında tekrar yer aldı ve yarışmayı 3. sırada tamamlayarak başarı elde etti.SURVİVOR BATUHAN'IN OYNADIĞI DİZİLER VE FİLMLER

Diriliş: Ertuğrul (TV Dizisi, 4 Sezon, Dündar Bey, 2016-2017)

Uzun Hikaye (Mustafa (15 Yaş, Sinema Filmi, 2012)

Umutsuz Ev Kadınları (TV Dizisi, 3 Sezon, Mert, 2011-2013)

Survivor All Star'da Kim elendi? Survivor eleme düellosunu kim kazandı? Survivor All Star'da Kim elendi? Survivor eleme düellosunu kim kazandı?

Sen De Gitme (Selim, TV Dizisi, 2011)

Aşk Tesadüfleri Sever (Özgür, Sinema Filmi, 2011)

Bekle Beni (Salih, Sinema Filmi, 2010)

Dersimiz Atatürk (Sinema Filmi, 2009)

Aşk-ı Memnu (TV Dizisi, 2 Sezon, Bülent Ziyagil, 2008-2009)

Editör: Barış Tekeci