Türkiye’de son 53 yılın en sıcak ayı yaşandı Türkiye’de son 53 yılın en sıcak ayı yaşandı

Başkan Yılmaz, hayat pahalılığı, enflasyon ve derinleşen ekonomik karşısında çaresiz kalan vatandaşın imdadına koşmaya devam ediyor.

Başkan Umut Yılmaz; Güngürge, Karasakal ve Çağkuyu Mahallesi’ni ziyaret ederek burada yaşayan vatandaşlarla samimi sohbetler yaptı ve mahalle sakinlerinin sorunlarını, önerilerini ve eleştirilerini dinledi. 

SOSYAL YARDIMLAR  DEVAM EDECEK

Ziyaret ettiği her köyde büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılanan Başkan Yılmaz, sosyal belediyecilik anlayışını en iyi şekilde yaşatma hedefiyle çalıştıklarını kaydetti. Başkan Umut Yılmaz, sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde, halkın her zaman yanında olmaya ve onların ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceklerini söyledi.

Umut Yılmaz (3)-3

Şehitkamil'in köylerinde gıda ürünlerini kendi taşıyarak ailelere teslim eden Başkan Yılmaz, “Yaptığımız sosyal yardımları artırarak sürdüreceğiz. Amacımız, Şehitkamil’de hiçbir vatandaşımızın mağduriyet yaşamamasıdır.” dedi.  

 

KALICI ÇÖZÜMLER BULACAĞIZ

 

Başkan Umut Yılmaz, köy ziyaretleri sırasında ihtiyaç sahibi ailelere bizzat gıda yardımı yaptı. Her bir yardım paketini kendi elleriyle taşıyarak ailelere teslim eden Yılmaz, bu davranışıyla vatandaşların takdirini kazandı. Gıda yardım paketlerinde temel gıda maddelerinin yanı sıra, uzun süreli kullanım için çeşitli ürünler de yer aldı. Yılmaz, yardım paketlerinin sadece geçici bir çözüm olduğunu, aynı zamanda ailelerin ihtiyaçlarına kalıcı çözümler bulmak için de çaba sarf edeceklerini vurguladı.

BAŞKAN YILMAZ’IN SICAK VE SAMİMİ YAKLAŞIMINDAN BÜYÜK MEMNUNİYET DUYDU

Başkan Yılmaz, özellikle yaşlılar ve hastaların evlerine giderek onları ziyaret etti ve sağlık durumları hakkında bilgi aldı. Bu ziyaretler sırasında, ihtiyaçlarını doğrudan kendilerine ileten vatandaşlar, Başkan Yılmaz’ın sıcak ve samimi yaklaşımından büyük memnuniyet duydu.

Umut Yılmaz (1)-3 

ÇOCUKLARA OYUNCAK HEDİYE EDİLDİ

Ziyaret ettiği köylerde çocukları da unutmayan Başkan Yılmaz, onlara çeşitli oyuncaklar hediye ederek, miniklerin yüzlerini güldürdü. Çocuklarla yakından ilgilenen Yılmaz, onların mutluluğunu paylaşarak, çocukların daha sağlıklı ve mutlu bireyler olarak yetişmesi için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

VATANDAŞLARIN HER TÜRLÜ İHTİYACINI KARŞILAMAK İÇİN ÇALIŞMA YÜRÜTÜYORUZ

Başkan Yılmaz, yaptığı açıklamalarda, insanları kaderlerine terk etmeyeceklerini belirterek, kimsesiz ve yardıma ihtiyacı olan kişilerin kendilerine bildirilmesini istedi. “Belediyemizin sosyal yardım programı kapsamında elimizden geleni yapacağız. Hiç kimseyi çaresiz bırakmayacağız.” diyen Başkan Yılmaz, sosyal yardımlaşmanın önemine dikkat çekti. Gıda yardımının yanı sıra farklı alanlarda da yardımların devam edeceğini ifade eden Yılmaz, vatandaşların her türlü ihtiyacını karşılamak için çalışma yürüttüklerini dile getirdi.

AMACIMIZ, ŞEHİTKAMİL’DE HİÇBİR VATANDAŞIMIZIN MAĞDURİYET YAŞAMAMASIDIR

Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz, sosyal yardımlaşma projelerinin süreceğini ve daha fazla kişiye ulaşmak için gayret göstereceklerini ifade etti. Yılmaz, toplumsal dayanışmayı güçlendirmek adına yapılan bu tür çalışmaların önemine değinerek, “Yaptığımız sosyal yardımları artırarak sürdüreceğiz. Amacımız, Şehitkamil’de hiçbir vatandaşımızın mağduriyet yaşamamasıdır.” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi