Seçimlerde Olağanüstü İtiraz İçin Son Gün Ne Zaman : İşte Son Gelişmeler ve Detaylar! Seçimlerde Olağanüstü İtiraz İçin Son Gün Ne Zaman : İşte Son Gelişmeler ve Detaylar!

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Gaziantep ziyareti kapsamında Gaziantep Valisi Kemal Çeber, AK Parti Grup Başkan Vekili Abdulhamit Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri İrfan Çelikaslan, Derya Bakbak, AK Parti İl Başkanı Murat Çetin ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile birlikte Şahinbey Millet Camii ve Külliyesi’nin yanı sıra Şahinbey Millet Kütüphanesi’ni gezdi.

Bakan Kaçırdan Tam Not4

Bakandan Şahinbey Belediyesi’nin Eserlerine Tam Not

Türkiye’nin ikinci büyük camisi olan Şahinbey Millet Camii ve Külliyesi ve yine Türkiye’nin en büyük ikinci kütüphanesi olma özelliğini taşıyan Şahinbey Millet Kütüphanesi’ni ziyaret eden Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır yapılan devasa eserlerden dolayı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nu tebrik ederek “Şahinbey Millet Kütüphanesi ile Şahinbey Millet Camii ve Külliyesi Gaziantep’e değer kazandıran birbirinden güzel eserler olmuş. Her iki eserde Gaziantep’in çehresini değiştirdiği gibi manevi ve bilimsel anlamda da değer kazandırmış. Şahinbey Belediye Başkanımızı ve ekibini kutluyorum” dedi.

Bakan Kaçırdan Tam Not1

Şehrimize Değer Katmaya Devam Edeceğiz

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ve beraberindeki heyetin Gaziantep’e değer katan eserleri ziyaret ettiğini ifade ederek “Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mehmet Fatih Kacır Gaziantep Valimiz Kemal Çeber, AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Abdulhamit Gül, Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin, AK Parti Gaziantep Milletvekillerimiz İrfan Çelikaslan, Derya Bakbak ve AK Parti İl Başkanımız Murat Çetin ile birlikte Şahinbey Millet Kütüphanesi’ni ve Şahinbey Millet Camii ve Külliyesi’ni yerinde gördük ve Kütüphanede yapılan çalışmayı yerinde inceledik. Bakanımız çalışmalarımızı yakından görerek bizleri tebrik etti. HABER MERKEZİ

Editör: Barış Kaya