Show TV'nin dikkat çeken dizisi "Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?", 30 Nisan Salı akşamı 11. Bölümüyle ekranlara geliyor.

MF Yapım imzalı dizinin kadrosuna yeni bir isim katıldı. Ünlü komedyen Yasemin Sakallıoğlu, Güney Kore dizisi Doctor Cha'dan uyarlanan Bahar dizisinin kadrosuna konuk oyuncu olarak dahil oldu.

Sakallıoğlu, diziye Peran Vakıf Hastanesi doktorlarının gönüllü olarak hizmet verdiği köyün muhtarı Hasibe karakteriyle katılacak.

Sevilen isim ekranlara geri dönüyor! Sevilen isim ekranlara geri dönüyor!

Yasemin Sakallıoğlu, 1988 yılında İstanbul'da doğdu. İlk yıllarını Rize'de geçirdikten sonra tekrar İstanbul'a döndü. Lise eğitimini tamamladıktan sonra bankacılık yapmaya başladı ve ardından İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü'nde konservatuvar eğitimi aldı.

Sosyal medyada paylaştığı komik videolarla tanınmaya başlayan Sakallıoğlu, 2015 yılında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol aldı ve oyunculuk kariyerine adım attı. Ayrıca, Şahan Gökbakar'ın yönettiği Zengo filmiyle sinemaya adım atan Sakallıoğlu, gişede büyük başarı elde etti. 

Oyunculuk kariyerine dizilerin yanı sıra sinema ve stand-up gösterileriyle devam eden Sakallıoğlu, son olarak İbrahim Büyükak ile başrolünü paylaştığı Mutluyuz filmiyle izleyicilerle buluştu.

Editör: Tülay Kara