Ancak çift, 2019 yılında ani bir kararla yollarını ayırdı. Ecem Özkaya'nın oyunculuk kariyeri, 2012'de "Zengin Kız Fakir Oğlan" dizisindeki Uğur Özkan ile başlamış ve "Gönül Dağı" ile zirveye ulaşmıştı. Dizide, 3 çocuğuyla hayatta kalmaya çalışan ve çocukluktan beri sevdiği Sefer ile yaşadığı aşk hikayesi ile izleyicileri ekranlara kilitlemiştir. Ecem Özkaya, oğlu için eski eşi Mustafa Üstündağ ile zaman zaman bir araya gelmekte, bu durum hayranlarını şaşırtmaktadır.

Oyuncu Barış Arduç'un yeni reklam filmi nefesleri kesti! Hayranlarını mest eden görüntüler... Oyuncu Barış Arduç'un yeni reklam filmi nefesleri kesti! Hayranlarını mest eden görüntüler...

Aynı zamanda, bir dönemin popüler dizisi "Hayat Bilgisi"nde Ürperi karakterini canlandıran Ceren Soylu'nun yıllar sonra ortaya çıkışı da büyük bir sürpriz olmuştur. "Hayat Bilgisi" dizisi, oyuncularının zaman içindeki değişimleriyle dikkat çekmeye devam ediyor ve eski dizilerin oyuncularının son halleri, hayranları tarafından büyük bir merakla takip ediliyor.

Editör: Ebru Kont1