Ben Bu Cihana Sığmazam Firuze neden yok, nerede, diziden ayrıldı mı, dizden ayrılma nedeni ne? Ben Bu Cihana Sığmazam Firuze neden yok, nerede, diziden ayrıldı mı, dizden ayrılma nedeni ne?

Show TV'nin salı akşamları yayınlanan dizilerinden biri olan "Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın"ın yeni bölümü ekranlara geldi. Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak ve Buğra Gülsoy'un başrollerini paylaştığı dizi, 26 Mart Salı günü saat 20.00'de izleyicilerle buluştu. 7. bölümde büyük bir sır açığa çıktı: Parla, babasının gerçek kimliğini dayısından öğrendi. Bu gerçekle yüzleşen Parla, duygusal bir süreç yaşadı. Hem Parla ve Rengin'in hem de Bahar ve ailesinin hayatlarını derinden etkileyecek bu büyük sır, izleyicileri şaşırttı. İzleyiciler, Bahar'ın 7. bölümünü canlı olarak izleyebilirler.

SHOW TV CANLI İZLE BAHAR 7. BÖLÜM

BAHAR 7. BÖLÜM İZLE FULL TEK PARÇA

Show TV'de yayınlanan Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın dizisinin 7. bölümü büyük bir heyecana sahne oldu. Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak, Buğra Gülsoy gibi usta oyuncuların yer aldığı dizi, izleyicileri ekran başına kilitledi. Rengin'in uzun süredir sakladığı gerçek, bu bölümde gün yüzüne çıktı. Dizinin son bölümünde, Evren ve Timur arasındaki gerilim doruk noktaya ulaştı ve Bahar'ı zor durumda bıraktı. Seren ile Aziz Uras'ın evine baskın yapan Bahar, yaşadığı duygusal karmaşayla mücadele etti. Bahar, Timur'un ameliyattan sonra affedilmez olduğunu dile getirerek geri dönüşü olmayan bir kararın eşiğine geldi. Bahar, güçlü ve kararlı bir kadın olarak, Evren'in dünyasına adım atmaya karar verdi. Bahar'ın 7. bölümü, 26 Mart Salı akşamı saat 20.00'da Show TV ekranlarında izleyiciyle buluştu.

BAHAR TÜM BÖLÜMLERİ İÇİN TIKLAYIN

İşte 7. bölümden görüntüler...

Editör: Fatma Gültekin