Olay, saat 15.00 sıralarında Nilüfer ilçesi Çamlıca Mahallesi Bağlar Sokak'ta bulunan 4 katlı apartmanın bodrum katında meydana geldi. Baba Murat Kılıç'ın eşi Gülay Kılıç, geçen yıl 3 çocuğunu da bırakarak evi terk etmişti. Bodrum katında oturan Murat Kılıç, birlikte yaşadığı çocukları 11 yaşındaki Zeynep ve 6 yaşındaki Aslı'yı kesici aletle, 3 yaşındaki oğlu Muhammet Ali Kılıç'ı ise boğarak öldürdü.

Bursa Nilüfer 39 Yaşındaki Murat Kılıç 3 Çocuğunu Öldürdü

Çocuklarını öldüren Murat Kılıç, daha sonra Bursa İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ek hizmet binasına giderek teslim oldu. Kısa sürede belirtilen adrese giden polis ekipleri, üç çocuğun cansız bedenlerini buldu. Cesetler, incelemenin ardından otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Gaziantep'te 5 milyon liralık vurguna jandarma darbesi Gaziantep'te 5 milyon liralık vurguna jandarma darbesi

Baba Cinnet Geçirdi 3 Çocuğunu Öldürdü Bursa

Sonuç: Bu dehşet verici olay, Bursa'da derin bir üzüntü ve endişe yaratmıştır. Üç masum çocuğun hayatını kaybetmesi, toplumda büyük bir infiale neden olmuştur. Murat Kılıç'ın cinnet geçirerek bu acı olayı gerçekleştirmesi, ruh sağlığı sorunlarının ciddiyetini bir kez daha gözler önüne sermektedir. Yaşanan bu trajediyle ilgili soruşturma devam etmekte olup, detaylar kamuoyuyla paylaşılacaktır.

Bursa Baba Cinnet Geçirdi 3 Çocuğunu Öldürdü

Editör: Muharrem Türkoğlu