Teknik Direktör Vincenzo Montella yönetiminde TFF Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen idman, fitness salonunda gerçekleştirilen rejenerasyon çalışması ile başladı. Daha sonra pazar günü oynanan karşılaşmalarda görev alan oyuncular sahaya gelirken, diğer oyuncular ise salondaki çalışmalarını sürdürdü.

Türk Bayrağı Açtılar
 

Saha antrenmanında ısınmanın ardından pas ve top kapma çalışması yapan oyuncular, devamında ise iki grup halinde şut ve defansif organizasyon çalışmaları yaptı. A Millî Takımımız, antrenmanın başında 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 109. yıl dönümü vesilesiyle Türk Bayrağı ile poz verdi. Ay-Yıldızlıların yaptığı antrenmanı TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, TFF Başkan Vekili, FIFA, UEFA İlişkileri ve Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Eröğüt, Millî Takımlardan Sorumlu TFF Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop ve TFF Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Erdem de takip etti.
 

Büyükekşi Başarı Diledi

Özlediğimiz Takım Bu Özlediğimiz Takım Bu

Teknik Direktör Montella ve millî futbolcularla selamlaşan ve bir süre sohbet eden Büyükekşi, kendilerine Macaristan ve Avusturya karşılaşmalarında başarılar diledi. A Millî Takımımız, yarın saat 16.45'te TFF Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapacağı idmanla hazırlıklarını sürdürecek. Çalışmanın ilk 15 dakikalık bölümü medyaya açık olacak. Spor Servisi 

Editör: Barış Kaya