Atletico Madrid, bu sezon ligdeki şampiyonluk yarışının yanı sıra İspanya Kral Kupası'nı da kazanma hedefinde. Son 16 turunda ezeli rakibi Real Madrid'i ve çeyrek finalde Sevilla'yı mağlup ederek yarı finale yükseldi. Diğer yandan Athletic Bilbao, Barcelona, Alaves ve Eibar gibi rakipleri eleyerek çeyrek finale adını yazdırdı. Peki, Athletic Bilbao - Atletico Madrid maçı hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanacak?

ATHLETİC BİLBAO - ATLETİCO MADRİD MAÇI NE ZAMAN?

İspanya Kral Kupası çeyrek finalinde Athletic Bilbao, Atletico Madrid'i konuk ediyor. İki maç üzerinden oynanan bu karşılaşmada üstünlük sağlayacak takım adını finale yazdıracak.

İlk karşılaşmada Athletic Bilbao, rakibini 1-0 mağlup etmeyi başardı. Athletic Bilbao - Atletico Madrid maçı 29 Şubat Perşembe günü saat 23.30'da başlayacak.

Sorescu Düşüşte! Sorescu Düşüşte!

Bu önemli karşılaşma Tivibu Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

FİNALDE RAKİP MALLORCA

İspanya Kral Kupası yarı finalinde Mallorca, Real Sociedad'ı mağlup ederek finale yükselen ilk takım oldu. Şimdi ise Athletic Bilbao ile Atletico Madrid arasındaki mücadelede finale çıkacak ikinci takım belli olacak.

Athletic Bilbao, her türlü galibiyet ve beraberlik durumunda finale yükselecek. Ancak eğer Atletico Madrid maçı bir farkla kazanırsa, mücadele uzayacak. İki veya daha fazla farkla kazanması halinde ise Atletico Madrid direkt olarak finale yükselecek.

Editör: Fatma Gültekin