Öğrenciler, bahar dönemine alttan ders bırakmamak için büyük bir çaba gösterdi.

2024 LGS Tarihi ve Sınav Giriş Yerleri Açıklandı mı? MEB'in Belirlediği Liselere Geçiş Sistemi Sınavı Ne Zaman? 2024 LGS Tarihi ve Sınav Giriş Yerleri Açıklandı mı? MEB'in Belirlediği Liselere Geçiş Sistemi Sınavı Ne Zaman?

Soru ve Cevap Anahtarları Yayımlandı

ATA AÖF bütünleme sınavı soruları ve cevapları, sınavın ardından erişime açıldı. Öğrenciler, Öğrenme Yönetim Sistemi (ÖYS) üzerinden 21 Şubat 2024 Çarşamba günü saat 18:00'a kadar sınav sorularına itiraz edebilecekler.

Cevap Anahtarına Nasıl Erişilir?

Öğrenciler, ATA AÖF'nin resmi internet sitesi üzerinden 1. dönem sınav soru kitapçığı ve cevap anahtarını inceleyebilirler. Soru ve cevapları detaylıca gözden geçirerek, sınav performansları hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Bütünleme Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

ATA AÖF bütünleme sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağına dair kesin bir bilgi henüz paylaşılmamıştır. Ancak, geçmiş dönemlerdeki sınav sonuçlarının açıklanma süreci göz önünde bulundurulduğunda, sonuçların en kısa sürede ilan edilmesi bekleniyor.

Bütünleme Geçme Notu Nedir?

ATA AÖF bütünleme sınavlarında başarı için gereken minimum not, 4,00 üzerinden 2,00 olarak belirlenmiştir. Öğrencilerin en son hesaplanan AGNO'su ile bir önceki AGNO başarı baraj notunun altında ise, o derslerden başarısız sayılacaklar.

Bu bilgilendirme, ATA AÖF öğrencilerinin bütünleme sınav sonuçlarına ve cevap anahtarına erişim süreci ile ilgili önemli detayları içermektedir.

Editör: Ebru Kont1