Ronaldinho'dan Bomba Aşk İddiası: Survivor Güzeliyle Aşk mı Yaşıyor? Ronaldinho'dan Bomba Aşk İddiası: Survivor Güzeliyle Aşk mı Yaşıyor?

AŞK ADASI PROGRAMI HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Gain'de yayınlanacak Aşk Adası tanımında "Issız bir adaya düşseniz yanınıza ne alırdınız? Bıcır bıcır sevgili, kocaman bir ev, yüzme havuzu, yaz partileri, sınırsız eğlence? Böyle ada mı olur demeyin, yeteri kadar hayal edersek istediğimiz her şey olur! Biz de sizin için tam olarak böyle bir hayal kurduk ve artık bu hayali yaşayacak şanslı adalılar ile tanışma zamanı..." ifadeleri kullanıldı.

AŞK ADASI YARIŞMACILARI KİMLER?

Yarışmanın "Gain" platformunda yayınlanacağı biliniyor. Yarışmacıların tam listesi henüz açıklanmamış olsa da, kadın yarışmacılar arasında Rabia, Burçak ve Selena'nın bulunduğu biliniyor. Erkek yarışmacılar arasında ise Emirhan, Ilgın, Tuna ve Deniz'in adı geçiyor. Yarışmacıların tam listesi açıklandığında haberimiz güncellenecek.

AŞK ADASI PROGRAMI NEDEN CEZA ALDI?

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, 'Aşk Adası' isimli yapımla ilgili ön incelemenin tamamlandığını ve toplumsal, kültürel değerlerle uyumlu olmayan içeriklere izin verilmeyeceğini belirtti.

RTÜK Başkanı Şahin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Aşk Adası" isimli yapımla ilgili ön incelemenin Üst Kurul tarafından yapıldığını duyurdu. Şahin, yapımla ilgili araştırmada, tanıtım fragmanının ilgili dijital platformda yayınlanmadığını ve yapımcı firmanın kendi sitesinden onay almadan fragmanı yayınladığını tespit ettiklerini belirtti. Kültürel ve toplumsal değerlere uygun olmayan yapımlara izin vermeyeceklerini vurguladı.

Editör: Barış Tekeci