Birce Akalay-Hakan Kurtaş sevgili mi, sürpriz aşkı el ele ilan ettiler Birce Akalay-Hakan Kurtaş sevgili mi, sürpriz aşkı el ele ilan ettiler

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve 30 ilçe için belediye başkan adaylarını belirledi. Arka Sokaklar ve Mahallenin Muhtarı gibi dizilerde yer alan Filiz Taçbaş, 31 Mart yerel seçimlerinde CHP'den İzmir Foça Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu duyurmuştu. Ancak daha önce milletvekili adaylığı da reddedilen ünlü oyuncu, bu kez de belediye başkan adayı olamadı.

Ünlü oyuncunun CHP'den adaylık hayali bir kez daha suya düştü. CHP Parti Meclisi tarafından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Cemil Tugay, Foça Belediye Başkanlığı için ise Saniye Bora Fıçı'nın aday gösterilmesiyle Taçbaş'ın beklentileri karşılanamadı.

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Taçbaş, şu ifadeleri kullandı:

"Parti Meclisimizin kararıyla İzmir'in il ve ilçe adayları belirlendi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Cemil Tugay'a, Foça Belediye Başkan adayımız Sayın Saniye Bora Fıçı'ya ve diğer ilçe adaylarımıza kutlar, başarılar dilerim. Her zaman olduğu gibi partimizin yanında ve destekçisi olacağız. Güzel İzmir'imize ve güzel Foça'mıza hayırlı olsun."

Editör: Ebru Kont1