"Arka Sokaklar"ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve Mesut Komiser'in beklenmedik dönüşüyle izleyicileri büyük bir merak içinde bıraktı! Amerika'dan iyileşerek gizlice ülkesine dönen Mesut, acaba ekibini ve oğlu Tunç'u nasıl bir sürprizle karşılayacak? Bu gizem dolu dönüş, dizinin hayranlarını şaşkınlık ve heyecan dolu bir bekleyişe sürükledi.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Nükhet Duru kaç yaşına girdi... Ünlüler partisine akın etti Nükhet Duru kaç yaşına girdi... Ünlüler partisine akın etti

"Arka Sokaklar" dizisinin 673. bölüm fragmanı yayınlandı ve Mesut Komiser'in Amerika'dan dönüşü izleyicileri büyük bir heyecana sürükledi! Uzun süredir tedavi için Amerika'da olan Mesut, iyileşmiş olarak ülkesine geri dönmüş, ancak bu dönüşü herkesten saklamıştır. Kulaklarında sürekli olarak ekip arkadaşlarının iyileşmesi için ettikleri dualar yankılanmaktadır. Gizemli bir durum nedeniyle ülkeye gizlice giriş yapmak zorunda kalan Mesut'un, bu sırrını neden sakladığı ve Rıza Baba ile ekibine nasıl açıklayacağı merak konusu.

ARKA SOKAKLAR 673. BÖLÜM 2. FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN BU LİNKE TIKLAYIN

EKİP ARKADAŞLARIYLA İLK KARŞILAŞMA

Mesut Komiser'in, özlemle beklediği arkadaşlarıyla ilk karşılaşması nasıl olacak? Oğlu Tunç dahil, hiç kimsenin haberi olmadan gerçekleşen bu dönüş, Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde neler yaşanacağının sinyallerini veriyor. Her cuma saat 20.00'de Kanal D'de yayınlanan dizinin bu bölümü, izleyicileri yine ekran başına kilitleyecek. Mesut'un gizemli dönüşü ve ekip ile yeniden buluşmasının detayları, dizinin hayranlarını heyecanla beklenen anlara taşıyacak.

OYA OKAR DİZİYE DÖNECEK Mİ?

Editör: Fatma Gültekin