ATA AÖF bütünleme sınavı PDF (2024) cevap anahtarı, ATA AÖF güz bütünleme sınavı online görüntüleme ekranı ATA AÖF bütünleme sınavı PDF (2024) cevap anahtarı, ATA AÖF güz bütünleme sınavı online görüntüleme ekranı

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) Güz Dönemi final sınavları geçtiğimiz haftalarda tamamlandı ve öğrenciler, sınav sonuçları hakkında bilgi almak için sabırsızlıkla bekliyor. Güz Dönemi vize sınavları 09-10 Aralık 2023 tarihlerinde, final sınavları ise 20-21 Ocak 2024 tarihlerinde gerçekleştirildi.

Ancak, şu an itibariyle AÖF sınav sonuçları henüz açıklanmış değil. Öğrenciler, sonuçların ne zaman açıklanacağı konusunda bilgi almak için araştırmalarını sürdürüyorlar. AÖF tarafından sınav sonuçlarıyla ilgili resmi bir duyuru yapılmadığı sürece, öğrencilerin bekleyişi devam edecek.

AÖF sınav sonuçlarıyla ilgili güncellemeler ve duyurular, resmi kanallar aracılığıyla öğrencilere ulaştırılacaktır. Bahar Dönemi'nde yapılacak sınavlara odaklanmadan önce öğrencilerin sonuçları takip etmeleri önemlidir.

AÖF sınav takvimi 2024'e göre, Bahar Dönemi Ara Sınavı 23-24 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleşecek, Dönem Sonu Sınavı ise 25-26 Mayıs 2024 tarihlerinde yapılacaktır. Yaz Okulu Sınavı ise 17 Ağustos 2024 tarihinde uygulanacaktır. Sonuçlarla ilgili gelişmeler için resmi duyuruları takip etmek önemlidir.

Editör: Ceyda Nur Öner