Aldatmak'ın Zennure'si Yeşim Salkım'dan duygu dolu paylaşım: Yalnız anne olmak hiç kolay olmadı

Kızılcık Şerbeti 2. fragman Kızılcık Şerbeti 2. fragman

Daha önce Huzur Sokağı, Kocamın Ailesi, Seher Vakti, Eşkıya, Mahallenin Muhtarları, Evlat Kokusu, İstanbullu Gelin gibi yapımların da bulunduğu pek çok projede rol alan Yeşim Salkım uzun zamandır herhangi bir projede yer almıyordu.

Ünlü sanatçı son olarak, Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim gibi isimleri kadrosunda buluşturan Aldatmak dizisinin kadrosuna dahil olmuştu.

Perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanan Aldatmak dizisinde canlandırdığı Zennure rolüyle izleyici karşısına çıkan Yeşim Salkımsosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla gündemde.

Aldatmak'ın Zennure'si Yeşim Salkım'dan duygu dolu paylaşım: Yalnız anne olmak hiç kolay olmadı - Resim : 1

KIZININ YENİ YAŞINI KUTLADI

Yeşim Salkım, 1989 yılında evlenip bir yıl sonra boşandığı ilk eşi Mustafa İmre’den dünyaya gelen kızı Gizem İmre’nin yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı duygusal bir paylaşımla kutladı.

53 yaşındaki sanatçı, 20 yaşındayken kucağına aldığı ilk kızı Gizem İmre’nin bebeklik fotoğrafını 1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladı. ‘’Yalnız anne olmak hiç kolay olmadı’’ diyen yeşim Salkım paylaşımına dikkat çeken şu notu düştü:

Aldatmak'ın Zennure'si Yeşim Salkım'dan duygu dolu paylaşım: Yalnız anne olmak hiç kolay olmadı - Resim : 3

Editör: Ceyda Nur Öner