Yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu'nun yer aldığı dizinin senaryosunu ise Yıldız Tunç, Atilla Özel ve Selena Çağlayan kaleme aldı. Yeni bölümde, Sezai'nin yaşadığı hayat mücadelesi, Güzide ve İpek arasında çarpıcı bir yüzleşmeye sebep olacak. İşte detaylar…

Bahar dizisi Rengin kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, hangi dizi ve filmlerde oynadı, hayatı ve biyografisi Bahar dizisi Rengin kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, hangi dizi ve filmlerde oynadı, hayatı ve biyografisi

ALDATMAK DİZİSİNİN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Ümit ve Yeşim ise güzel haberler alarak işlerinde önemli bir ilerleme kaydedecekler. Ancak Yeşim, Tarık'a karşı kozunu kaybettikten sonra kocası üzerindeki üstünlüğünü korumak için yeni yollara başvuracak.

Tolga, Selin'in durumunun ciddiyetiyle yüzleşirken vicdanıyla mücadele etmek zorunda kalır. Bu esnada hayatına giren eski bir arkadaş, beklenmedik bir sürprizle karşısına çıkar. Öte yandan, huzuru Kahraman ile bulmuş olan Oylum, Tolga'dan uzak durmak için çaba sarf eder.

Güzide ise oğlunu bulma konusunda yeniden cesaretlenirken, geçmişini araştıran tek kişi kendisi değildir. Dicleli ailesinin sırları, beklenmedik bir isimle kesişecektir.

ALDATMAK 58. BÖLÜM FUL İZLEMEK İÇİN BU LİNKE TIKLAYIN

ALDATMAK 59. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN BU LİNKE TIKLAYIN

ALDATMAK DİZİSİ HANGİ GÜN, SAAT KAÇTA?

'Aldatmak' dizisinin heyecan dolu yeni bölümü, 22 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Editör: Fatma Gültekin