Altın fiyatlarına savaş ayarı! Gram altın almak isteyene flaş tarih Altın fiyatlarına savaş ayarı! Gram altın almak isteyene flaş tarih

Akbaşoğlu, "Başta emekliler olmak üzere, çalışanlar için olumlu dokunuşlara devam edeceğiz. Promosyonun ardından yeni adımlar atacağız. Başta emekliler olmak üzere, giderleri azaltıcı ve gelirleri artırıcı adımları hayata geçireceğiz. Haziran sonu Temmuz başı itibarıyla tüm emekli ve çalışanların durumunu iyileştirecek adımlar atacağız," dedi.

Akbaşoğlu, 2024'ün "emekliler yılı" olarak belirlendiğini ve hükümetin, sahadan gelen seslere kulak vererek memnuniyeti artırmaya yönelik çalışmalar yürüttüğünü belirtti. 16 Nisan itibarıyla Meclis'in çalışmalara başlayacağını hatırlatan Akbaşoğlu, Türkiye'nin bölgesel ve küresel güç olarak hedeflerine ulaşması için anayasal reformların önemine değindi. Yeni anayasa ihtiyacına vurgu yaparak, tüm partilerle görüşülerek Türkiye'nin ihtiyaçlarını karşılayacak bir yaklaşımın benimseneceğini ifade etti. Bu açıklamalar, özellikle emekliler ve çalışanlar için önemli gelişmelerin müjdecisi olarak kabul edildi.

Editör: Ebru Kont1