Acun Ilıcalı, Türkiye'den bir transfer daha gerçekleştirdi. Trabzonspor'da kadro dışı kalan Abdülkadir Ömür ile anlaşan Hull City, milli oyuncuyu sağlık kontrolleri için İngiltere'ye getirdi. Abdülkadir Ömür transferiyle ilgili açıklamalarda bulunan Ilıcalı, "Abdülkadir Ömür'le temaslarımız sürüyor.

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan sağ olsun çok yardımcı oluyor. Abdülkadir yurt dışında oynamak istiyor, ayrıca Abdülkadir'in çok fazla bir meblağa transfer olacağını düşünüyorum, başka takımlara o potansiyeli var. Trabzonspor içinde yüksek bir sonraki satıştan pay ile bu transferi bitirmek istiyoruz. Trabzonspor'da kazansın istiyoruz. Olumlu devam ediyor görüşmeler, ama imzayı daha atmadık. Türkiye'den başka transfer düşünmüyoruz" demişti. Hull City'nin Trabzonspor'a Abdülkadir Ömür için 6 milyon euro bonservis ödeyeceği öğrenildi. Milli oyuncu, bugün sağlık kontrollerinin ardından resmi imzayı atacak.

Milan Atalanta Taraftarium24 ŞİFRESİZ İZLE, canlı maçı nereden izlenir Milan Atalanta Taraftarium24 ŞİFRESİZ İZLE, canlı maçı nereden izlenir

Editör: Ceyda Nur Öner