Acun Ilıcalı, Türkiye'den bir transfer daha yaptı. Trabzonspor'da kadro dışı olan Abdülkadir Ömür ile anlaşan Hull City, milli oyuncuyu sağlık kontrolleri için İngiltere'ye getirdi.

Abdülkadir Ömür transferi ile ilgili konuşan Ilıcalı, "Abdülkadir Ömür'le temaslarımız sürüyor. Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan sağ olsun çok yardımcı oluyor. Abdülkadir yurt dışında oynamak istiyor, ayrıca Abdülkadir'in çok fazla bir meblağya transfer olacağını düşünüyorum başka takımlara o potansiyeli var. Trabzonspor içinde yüksek bir sonraki satıştan pay ile bu transferi bitirmek istiyoruz. Trabzonspor'da kazansın istiyoruz. Olumlu devam ediyor görüşmeler ama imzayı daha etmedik. Türkiye'den başka transfer düşünmüyoruz" demişti.

(Real Madrid Sevilla) ŞİFRESİZ CBC SPORT CANLI İZLE, yabancı kanal frekansları, nereden izlenir (Real Madrid Sevilla) ŞİFRESİZ CBC SPORT CANLI İZLE, yabancı kanal frekansları, nereden izlenir

Hull City'nin Trabzonspor'a Abdülkadir Ömür için 6 milyon euro bonservis ödeyeceği öğrenildi. Milli oyuncu bugün sağlık kontrollerinin ardından resmi imzayı atacak.

Editör: Spor Merkezi