Buz Pateni Salonu'ndaki açılış törenine Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gürsoy, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Zafer Tarıkdaroğlu, ICSD Başkanı Dr. Adam Kosa, Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Kerim Vural, TFF Erzurum Bölge Müdürü Metin Çodur ile çok sayıda davetli katılım gösterdi.

Süper Lig'de gündüz maçları tamamlandı İşte Sonuçlar Süper Lig'de gündüz maçları tamamlandı İşte Sonuçlar

Toplamda 1007 Sporcu Katılıyor

TFF'nin "Türkiye Futbol Oynuyor" projesi kapsamında destek verdiği İşitme Engelliler Spor Federasyonu bünyesindeki Kadın ve Erkek Futsal Millî Takımlarımız, Teknik Direktör Ersan Tolukan yönetiminde ülkemizi temsil ediyor. Dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olan İşitme Engelliler Kış Olimpiyat Oyunları'na 36 ülkeden 598 sporcu katılım gösterdi. Toplam katılımcı sayısı ise 1007 oldu.

Forma Hediye Edildi
 

Açılış töreni sonrası TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gürsoy, ICSD Başkanı Dr. Adam Kosa ve Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Kerim Vural ile bir araya geldi. Görüşme sonrası; Ömer Gürsoy, Adam Kosa ve Kerim Vural'a Milli Takım forması hediye etti. Spor Servisi 

Editör: Barış Kaya