Survivor All Star'da dün gece yayınlanan bölümde konseyde takımından Batuhan ismi çok yazıldı ve eleme potasına giden son isim olarak açıklandı. Bu gelişme sonrasında heyecanla beklenen ödül oyunu ve eleme heyecanı bu akşam gerçekleşecek.

Uçakta valiz şoku! Uçakta valiz şoku!

Ödül oyununda hangi takımın kazanacağı merakla beklenirken, düelloda kimin eleneceği de büyük bir merak konusu. Yarışmacılar arasındaki rekabet her zamanki gibi yüksek seviyede devam ediyor ve bu akşamın sonucu da oldukça önemli olacak.

Survivor All Star'ın 87. bölümünde gerçekten heyecan dolu anlar yaşandı! Haftanın 4. dokunulmazlık oyunu büyük bir mücadeleye sahne oldu ve parkuru en hızlı tamamlayan KIRMIZI TAKIM dokunulmazlığı kazanmayı başardı. Bu sonuçla birlikte KIRMIZI TAKIM, eleme konseyinden korunmuş oldu. 

Survivor All Star'da yaşanan nefes kesen mücadelede kadroya veda edecek isim merak ediliyor. Yunus Emre, Batuhan, Özgür ve Yaman eleme adayı olarak açıklandı. 

Survivor All Star'da mücadele sonrası kaybeden takımın mavi takım olduğunu ve mavi takımda en çok adı yazılan ismin Batuhan olduğunu öğrenildi. Böylece haftanın 4. eleme adayı da belli oldu. Batuhan için zorlu bir eleme süreci başlıyor. 

Editör: Tülay Kara